Ardmore RoArdmore RoBallyoulstBallyoulstBeechwood Beechwood Belvedere Belvedere Belvedere BlessingtoBlessingtoBluebell/KBluebell/KBohemians Broadford Broadford Broadford Broadford CabinteelyCabinteelyCabinteelyCarriglea CastleknocCelbridge Cherry OrcCherry OrcCherry OrcCorduff FCCorduff FCCrumlin UtCrumlin UtCrumlin UtDalkey UtdDrogheda BEsker CeltFingals CeFinglas UtGlasnevin Granada FCGranada FCGreystonesHome Farm Home Farm Howth CeltKillester/KilnamanagKnocklyon Lakelands Larkview FLeixlip UtLusk Utd (Malahide UMount MerrNewbridge PalmerstowPark CeltiPark CeltiPeamount UPhoenix FCPhoenix FCPortmarnocRaheny UtdRaheny UtdShamrock RShamrock RShelbourneShelbourneShelbourneSt FrancisSt John ViSt Joseph'St Joseph'St Kevin'sSt Kevin'sSt Marys BSt MochtasSt MochtasStella MarStella MarSwords CelTallaght TTempleogueTerenure RTerenure RTolka Rove
Ardmore Rovers (Inter Sunday)
Ardmore Rovers(Maj Sat)1-0
Ballyoulster Utd (A Sat)
Ballyoulster Utd (Maj Sat)0-1
Beechwood FC (B Sat)0-2
Beechwood FC (Maj Sat)4-22-11-0
Belvedere FC (Maj 1)0-1
Belvedere FC (12.2N)
Belvedere FC (Inter Sat)5-0
Blessington AFC (12.4)1-1
Blessington AFC (12D)
Bluebell/Knockmitten (12.8)
Bluebell/Knockmitten (Maj 1)
Bohemians FC (Maj Sat)
Broadford Rovers (12.3)1-5
Broadford Rovers (12D)0-5
Broadford Rovers (Inter Sun)5-1
Broadford Rovers(12.7)0-5
Cabinteely (Sun) Inter or Crumlin Utd (Sun Inter)
Cabinteely FC (12.2S)
Cabinteely FC (Inter Sun)0-3
Carriglea FC (12D)
Castleknock Celtic (Maj Sat)
Celbridge Town (Inter Sat)1-2
Cherry Orchard (12.3)0-5
Cherry Orchard (Inter Sat)1-02-10-5
Cherry Orchard (Inter Sunday)4-1
Corduff FC (11A)
Corduff FC (Maj Sat)
Crumlin Utd (12.2S)2-10-2
Crumlin Utd (12A)1-4
Crumlin Utd (Inter Sun)5-10-4
Dalkey Utd (Maj 1)
Drogheda Boys (12.2N)1-5
Esker Celtic (Inter Sat)2-01-4
Fingals Celtic (Sat Inter)
Finglas Utd (Maj Sat)1-03-5
Glasnevin FC (12.4)
Granada FC (12.3)0-5
Granada FC (12B)
Greystones Utd (Maj Sat)5-10-53-0
Home Farm (12.2N)3-1
Home Farm (Maj Sat)
Howth Celtic (Maj Sat)3-0
Killester/Donnycarney FC (12A)
Kilnamanagh AFC (12.2S)
Knocklyon Utd (12.2S)
Lakelands FC (12.2S)0-14-1
Larkview FC (12.5)3-00-5
Leixlip Utd (Inter Sat)0-42-1
Lusk Utd (12.4)1-3
Malahide Utd (Inter Sun)4-1
Mount Merrion (12.2S)2-5
Newbridge Town (12.2S)0-5
Palmerstown FC (Maj Sat)0-5
Park Celtic (12.2S)3-2
Park Celtic (Maj Sat)0-55-0
Peamount Utd (Inter Sat)5-10-2
Phoenix FC (12.2N)0-4
Phoenix FC (12.5)0-3
Portmarnock AFC (Inter Sun)5-0
Raheny Utd (12.2N)
Raheny Utd (12.3)0-1
Shamrock Rovers (Inter Sat)5-0
Shamrock Rovers (Inter Sun)5-04-00-0
Shelbourne Academy (12.2N)2-5
Shelbourne Academy (Inter Sat)5-31-2
Shelbourne Academy (Inter Sun)4-0
St Francis (Maj Sat)1-0
St John Vianney (12.2N)2-1
St Joseph's Boys (Inter Sun)3-2
St Joseph's Boys (Maj Sat)1-2
St Kevin's Boys (Inter Sat)
St Kevin's Boys(Maj Sat)
St Marys Boys (12D1)1-5
St Mochtas (Inter Sun)5-10-1
St Mochtas (Maj 1)
Stella Maris (12.6)5-0
Stella Maris (12A)2-4
Swords Celtic (12.2N)
Tallaght Town (12.2S)
Templeogue Utd (Inter Sat)5-01-5
Terenure Rangers (12.2S)1-5
Terenure Rangers (12.3)0-3
Tolka Rovers (12.4)1-4