DDSL/SDFL Match Day 4 Fixtures

Weekend of March 16th & 17th fixtures

DDSL/SDFL Match Day 4 Fixtures
Fixture Schedule
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 16 March 2019
8 Sat Red
Celbridge TownHome FarmBallymakealy10:30
Corduff FCBelvedere FCCorduff Park10:30
Esker CelticCherry OrchardHermitage Park10:30
Swords CelticShelbourne AcademyBalheary Swords10:30
Shamrock RoversTempleogue UtdRoadstone S&S Club10:30
St Kevin's BoysLucan UtdWards Cross10:30
idleSt Mochtas10:30
Ardmore RoversCrumlin UtdSt Killian's School12:00
8 Sat Blue
Lourdes CelticMalahide UtdSundrive Park10:30
Terenure RangersWayside CelticBushy Park10:30(P)
Esker CelticSt Kevin's BoysHermitage Park10:30
Leicester CelticRathcoole BoysLoreto Park10:30
Leixlip UtdPortmarnock AFCLeixlip Amm Centre10:30
8 Sat Yellow
Tallaght Town SD 1stLeicester CelticAndy Moore Pk Tallaght10:30
Mount MerrionClondalkin CelticDeer Park10:30
Knocklyon UtdTerenure RangersBallycullen Park10:30
Beechwood FC SD 1stSt Joseph's BoysSt Killian's, German Sch,10:30
8 Sat Orange
St Mochta'sLeicester CelticPorterstown Road10:30
Lucan UtdCastleknock CelticAirlie Heights10:30
Hartstown HuntstownSwords CelticHartstown Park10:30
Ballyoulster UtdLusk UtdLoughlinstown Road10:30
8 Sat Grey
Terenure RangersClondalkin CelticBushy Park10:30
idleTempleogue Utd10:30
Beechwood FC sd 2ndKingswood SDSt Killian's, German Sch,10:30
8 Sat Green
Booth Road CelticCollinstown FCCorkagh Park10:30
St John BoscoWayside CelticBrickfields Park10:30(P)
Belgrave afc SDPark CelticBluebell Road10:30
Belmont FC sd 1stManortown UtdHerbert Park10:30
Beechwood FC sd 3RDPeamount UtdSt Killian's, German Sch,11:30
8 Sat Navy
Glebe North FCHartstown HuntstownTown Park10:30
Mountview BoysDrumcondra FCMountview Park10:30
8 Sat Purple
St MaelruansLeixlip UtdBancroft Park10:30
Knockmitten Utd bluebellMarks CelticKnockmitten Park10:30
Crumlin UtdRathcoole BoysWillie Pearse Park10:30
Castleknock CelticSacred HeartPorterstown Park10:30
9 Sat Red
Ballyoulster UtdLucan UtdLoughlinstown Road11:30
Cherry OrchardShamrock RoversThe Lawns11:30
Crumlin UtdTempleogue UtdWillie Pearse Park11:30
St Kevin's BoysGreystones UtdWards Cross11:30
idleCorduff FC11:30
Peamount UtdEsker CelticGreenogue11:30
Finglas CelticCelbridge TownKilshane Road11:30
9 Sat Blue
Belvedere FCRathcoole BoysFairview Park11:30
Finglas UtdSt Kevin's BoysKilshane Road11:30
Leicester CelticTerenure RangersLoreto Park11:30
St Mochta'sMalahide UtdPorterstown Road11:30
Newbridge TownHome FarmStation Rd, Newbridge11:30
St John VianneyLeixlip UtdKilmore Drive11:30
Lourdes CelticCrumlin UtdSundrive Park11:30
9 Sat Yellow
Verona FCidle11:30
Mountview BoysCastleknock CelticMountview Park11:30
Hartstown HuntstownBallymun UtdHartstown Park11:30
Belvedere FCPortmarnock AFCFairview Park11:30
9 Sat Orange
Ballyfermot UtdLucan UtdThe Lawns11:30
Cabinteely FCPalmerstown FCKilboggit Park11:30
idleArdmore Rovers11:30
Granada FC SD 1STTerenure RangersHolly Park, Blackrock11:30
St Joseph's BoysDalkey UtdPearse Park11:30
Wayside CelticGreystones UtdJackson Park11:30(P)
Mount MerrionBeechwood FC SD 1stDeer Park11:30
9 Sat Brown
Sacred HeartClondalkin CelticKillinarden Hill11:30
idleBeech Park SD11:30
Harolds Cross SDBeechwood FC SD 2ndRosary Park11:30
Granada FC SD 2ndBelmont FC SD 1stHolly Park, Blackrock11:30
Collinstown FCBlessington AFC SD 1stCollinstown Park11:30
9 Sat Grey
AFC Belgrave SDKingswood FC SDBluebell Road11:30
Arthur Griffith Park SDMount MerrionGriffeen Valley Park11:30
Broadford RoversST jAMES ATH FC SDBroadford Park11:30
Park CelticGreystones UtdCabinteely Park11:30
idleBallyoulster Utd11:30
Liffey Valley Rangers SDDalkey UtdBallyowen Park11:30
Enniskerry YCArdmore RoversStep aside All Weather11:30
9 Sat Emerald
St MalachysKillester/Donnycarney UtdColaiste Dhulaigh11:30
Rivermount BoysCastleknock CelticTolka Valley Park11:30
Portmarnock AFCCorduff FCPaddy's Hill11:30
Peamount UtdGlebe NorthGreenogue11:30
Lusk Utdidle11:30
9 Sat Green
Ballyoulster UtdEsker Celtic SDLoughlinstown Road11:30
Booth Road CelticRathcoole BoysCorkagh Park11:30
Blessington AFC SD 2ndKnockmitten/Bluebell UtdCross Chapel, Wicklow11:30
Firhouse CarmelWayside CelticFirhouse CC11:30(P)
Dalkey Utdidle11:30
Leixlip UtdBallyowen Celtic SDLeixlip Amm Centre11:30
9 Sat Purple
Park CelticGranada FC SD 3rdCabinteely Park11:30
idleLeicester Celtic11:30
Greenhill's BoysCollinstown FCGreenhills Park11:30(P)
Donnybrook FCTerenure RangersHerbert Park11:30
9 Sat Silver
Belmont FC SD 2ndCarriglea FC SDHerbert Park11:30
Ballyfermot UtdHartstown HuntstownThe Lawns11:30
Stepaside SDidle11:30
Ardmore RoversKnockmitten/Bluebell UtdSt Killian's, Bray12:00
Beechwood FC SD 3rdGranada FC SD 4thSt Killian's, German Sch,12:30
10 Sat A
Palmerstown FCIDLE10:30
St Kevin's BoysLeixlip UtdShanowen Road10:30
Home FarmSt Mochta'sVEC Whitehall,10:30
Crumlin UtdShamrock RoversWillie Pearse Park10:30
Belvedere FCMalahide UtdClontarf A/W10:30
Lucan UtdEsker CelticDodsboro10:30
Leicester CelticCherry OrchardLoreto Park10:30
10 Sat A1
St Kevin's BoysMount MerrionShanowen Road10:30
Peamount UtdCorduff FCGreenogue10:30
Dalkey UtdTerenure RangersHyde Park10:30
Cherry OrchardSt Joseph's BoysElmdale Cresent10:30
Ballyoulster UtdShelbourne AcademyLoughlinstown Road10:30
St John BoscoFirhouse CarmelBenmadigan Road10:30
Greystones UtdCastleknock CelticWoodlands10:30
10 Sat B
Portmarnock AFCGreystones UtdPaddy's Hill10:30
Wayside CelticIDLE10:30
Knocklyon UtdArklow TownBallycullen Park10:30
Glebe North FCPhoenix FCOld Market Green10:30
Collinstown FCLourdes CelticCollinstown Park10:30
Newbridge TownDalkey UtdStation Rd, Newbridge10:30
Home FarmSt Kevin's BoysVEC Whitehall,10:30
10 Sat B1
St FrancisIDLE10:30
Leicester CelticCastleknock CelticLoreto Park10:30
Clondalkin CelticSt Mochta'sCorkagh Park10:30
Broadford RoversPark CelticBroadford Park10:30
Ballymun UtdLeixlip UtdBallymun Soc Complex10:30
Mount MerrionCorduff FCDeer Park10:30
Hartstown HuntstownBelvedere FCHartstown Park10:30
10 Sat C
Shankill FCManortown UtdShanganagh Park10:30
Lucan UtdTempleogue UtdDodsboro10:30
Leixlip UtdPeamount UtdLeixlip Amm Centre10:30
Greystones UtdBlessington AFCWoodlands10:30
Castleknock CelticKillester UtdPorterstown Park10:30
Ballyoulster UtdHartstown HuntstownLoughlinstown Road10:30
Newbridge TownLourdes CelticStation Rd, Newbridge10:30
IDLEFinglas United10:30
10 Sat C1
Firhouse CarmelCabinteely FCFirhouse CC10:30
Lourdes CelticCelbridge TownSundrive Park10:30
Mount MerrionFinglas CelticDeer Park10:30
St Joseph's BoysIDLE10:30
Castleknock CelticRathcoole BoysPorterstown Park10:30
Ardmore RoversMalahide UtdBallywaltrim10:30
Dalkey UtdSt Mochta'sHyde Park10:30
10 Sat D
Sacred HeartTempleogue UtdKillinarden Hill10:30
Terenure RangersWayside CelticBushy Park10:30(P)
Clontarf FCCollinstown FCSt Anne's Pk10:30
Ballymun UtdCherry OrchardBallymun Soc Complex10:30
Leicester CelticNewbridge TownLoreto Park10:30
Drumcondra FCKnocklyon UtdClonturk Park10:30
10 Sat D1
Tolka RoversGranada FC SDJohnstown Park10:30
Liffey Valley Rangers SDCastleknock CelticBallyogan Park10:30
Clondalkin CelticWayside CelticCorkagh Park10:30(P)
Belmont FC SDTallaght Town FCHerbert Park10:30
Ballyfermot UtdPortmarnock AFCThe Lawns10:30
Shankill FCClontarf FCShanganagh Park10:30
Donnybrook FCBeechwood FC SDHerbert Park10:30
10 Sat E
Broadford RoversLeicester CelticBroadford Park10:30
Ardmore RoversCelbridge TownBallywaltrim10:30
Orchard CelticBlessington AFC SDCherry Orchard Pk10:30
Granada FC SDRathcoole BoysMeadowvale10:30
Belmont FC SDHarolds Cross SDHerbert Park10:30
IDLEBallyowen Celtic SD10:30
10 Sat E1
Dalkey Utd SDSt Marys BoysHyde Park10:30
Beech Park SDGranada FC SDGriffeen Valley Park10:30
Templeogue UtdCastleknock CelticTymon Park10:30
Hartstown HuntstownVerona FCHartstown Park10:30
Belmont FC SDLucan UtdHerbert Park10:30
Peamount UtdBeechwood FC SDGreenogue10:30
10 Sat F
IDLEBeechwood FC SD10:30
Arthur Griffith Park SDBrookfield Celtic SDGriffeen Valley Park10:30
Dalkey Utd SDWayside CelticHyde Park10:30(P)
Booth Road CelticKingswood FC SDCorkagh Park10:30
Parkvale FCBlessington AFC SDRockbrook Pk School10:30
Belmont FC SDGranada FC SDHerbert Park10:30
11 Sat A
Portmarnock AFCShamrock RoversPaddy's Hill10:30
St Joseph's BoysSt Kevin's BoysPearse Park10:30Delaney Mark
Ballyoulster UtdBelvedere FCLoughlinstown Road10:30Byrd Martin
Finglas UtdIDLE10:30
Leicester CelticArdmore RoversLoreto Park10:30O'Shea Rory
Lourdes CelticLucan UtdSundrive Park10:30Elarbi Aemon
Cherry OrchardCorduff FCElmdale Cresent10:30Bowes Joe
Templeogue UtdLeixlip UtdTymon Park11:30Daly Ned
11 Sat A1
Newbridge TownSt Mochta'sStation Rd, Newbridge10:30Rowan Martin
Shelbourne AcademyWayside CelticAUL Complex10:30(P)
St Kevin's BoysGreystones UtdShanowen Road10:30
Swords CelticLeicester CelticBalheary Swords10:30
Home FarmPeamount UtdVEC Whitehall,10:30Caswell Graham
Cabinteely FCMount MerrionKilboggit Park10:30O'Neill Chris
Malahide UtdSt FrancisGannon Park10:30
11 Sat B
Dalkey UtdStella MarisHyde Park10:30Freeland Billy
Hartstown HuntstownCorduff FCHartstown Park10:30
Newbridge TownFinglas UtdStation Rd, Newbridge10:30
St Kevin's BoysGreystones UtdShanowen Road10:30
Arklow TownKillegland AFCBridgewater Cen Pk10:30
Firhouse CarmelCastleknock CelticFirhouse CC10:30
Cherry OrchardSt Joseph's BoysElmdale Cresent11:30Bowes Joe
11 Sat B1
St FrancisBallymun UtdBaldonnel10:30Colreavy Ray
Lucan UtdClontarf FCDodsboro10:30
Leixlip UtdDalkey UtdLeixlip Amm Centre10:30Roantree Quinten
Lourdes CelticCollinstown FCSundrive Park11:30Elarbi Aemon
St Mochta'sGlebe North FCPorterstown Road11:30Carberry Leanne
11 Sat C
Ardmore RoversHartstown HuntstownPeoples Park10:30Lawless Timara
Shankill FCCelbridge TownShanganagh Park10:30Malone Emmet
Clontarf FCRathcoole BoysSt Paul's College10:30Rake David
Manortown UtdTallaght TownGreentrees Park10:30Kavanagh Roy
Orchard CelticBlessington AFCCherry Orchard Pk10:30
Castleknock CelticMountview BoysPorterstown Park11:30Rowan Martin
11 Sat C1
Ballyfermot UtdFirhouse CarmelThe Lawns10:30
Esker CelticLucan UtdHermitage Park10:30Kavanagh Andy
Greenhill's BoysMount MerrionGreenhills Park10:30
IDLEWayside Celtic10:30
Manortown UtdCastleknock CelticGreentrees Park10:30
Templeogue UtdDalkey UtdTymon Park10:30Daly Ned
Clontarf FCGreystones UtdSt Paul's College10:30
11 Sat D
Hartstown HuntstownEnniskerry YCHartstown Park10:30
St Mochta'sPhoenix FCPorterstown Road10:30Carberry Leanne
Cabinteely FCShankill FCKilboggit Park10:30
Glebe North FCBeechwood FC SDOld Market Green10:30Van Acker Jan
Park CelticGranada FC SDCabinteely Park10:30Corcoran Martin
Rathcoole BoysLucan UtdFrank Cox Park10:30Coyle Conor
11 Sat D1
Celbridge TownBallyfermot UtdBallymakealy10:30
Beechwood FC SDSt James Ath SDRoyal Hospital Donnybrook10:30Cooke Michael
Tallaght Town FCLiffey Valley Rangers SDAndy Moore Pk Tallaght10:30Blake Noel
Rivermount BoysGranada FC SDTolka Valley Park10:30
Knocklyon UtdDalkey UtdBallycullen Park10:30Kiernan David
Finglas CelticBlessington AFC SDKilshane Road11:30Poutch Derek
11 Sat E
Blessington AFC SDKnockmitten UtdCross Chapel, Wicklow10:30
IDLESt Mochta's10:30
Mountview Boys & GirlsTempleogue UtdMountview Park10:30Quigley Dominic
St MaelruansBelmont FC SDBancroft Park10:30
Beechwood FC SDGranada FC SDRoyal Hospital Donnybrook10:30Brien Flann
Finglas CelticPark CelticKilshane Road10:30Poutch Derek
Tallaght Town SDDalkey UtdAndy Moore Pk Tallaght11:30Blake Noel
11 Sat F
Transport Iveagh Trust FC SDBelmont FC SDTransport Club10:30
Parkvale FC SDRailway Union SDRockbrook Pk School10:30
Brookfield Celtic SDBeechwood FC SDJobstown Park10:30
Castleknock CelticBallyowen Celtic SDPorterstown Park10:30Rowan Martin
Esker Celtic SDAFC Belgrave SDHermitage Park10:30
12 Sat Premier
Cabinteely FCLourdes CelticKilboggit Park10:30Culliton Daniel
Shamrock RoversSt Kevin's BoysRoadstone S&S Club10:30Shevlin John
Malahide UtdSt FrancisGannon Park10:30Brady Matthew
Peamount UtdBelvedere FCGreenogue10:30Byrne Alex
Leixlip UtdNewbridge TownLeixlip Amm Centre10:30O'Dowd Aaron
St Joseph's BoysTempleogue UtdPearse Park10:30Akkilic Umre
Wayside CelticCherry OrchardJackson Park11:30Bradley Ian
12 Sat Major
Stella MarisShamrock RoversDublin Port Stadium, Richmond Road,10:30Bradley Robert
Shelbourne AcademySt Joseph's BoysAUL Complex10:30Stanley Thomas
Corduff FCCrumlin UtdCorduff Park10:30McLoughlin Niall
Greystones UtdBlessington AFCWoodlands10:30Wills David
Mount MerrionNewbridge TownDeer Park11:30Lynch Conor
St Mochta'sCherry OrchardPorterstown Road11:30Mahon Alan
Cabinteely FCCollinstown FCKilboggit Park11:30O'Neill Chris
Finglas CelticFirhouse CarmelKilshane Road12:30Poutch Derek
12 Sat Major 1
Drogheda BoysGreenhill's BoysMarley's Lane, Drogheda, local10:30
Verona FCIDLE10:30
Leicester CelticLucan UtdLoreto Park10:30Shannon Tom
Corduff FCDalkey UtdCorduff Park10:30Hunter Brendan
St Kevin's BoysTallaght Town (SD)Shanowen Road10:30Byrne Willie
Hartstown HuntstownBallyoulster UtdHartstown Park10:30Ibeanu Israel
Phoenix FCShelbourne AcademyMartin Savage Park10:30
Beechwood FC A (SD)Belmont FC A(SD)Royal Hospital Donnybrook11:30Brien Flann
12 Sat A
Blessington AFC A (SD)Crumlin UtdCross Chapel, Wicklow10:30
Rathcoole BoysBeechwood FC B (SD)Frank Cox Park10:30Deehan Eamonn
Home FarmPalmerstown FCVEC Whitehall,10:30
Tolka RoversCastleknock CelticJohnstown Park10:30
Newbridge TownTallaght TownStation Rd, Newbridge11:30Rowan Martin
Esker CelticKnocklyon UtdHermitage Park11:30Kavanagh Andy
Corduff FCGranada FC A (SD)Corduff Park11:30Hunter Brendan
12 Sat A1
Ballymun UtdPortmarnock AFCBallymun Soc Complex10:30
St. Peters (SD)Mount Merrion10:30
Clontarf FCBrookfield CelticSt Paul's College11:30Rake David
Greystones UtdCelbridge TownWoodlands11:30Wills David
Cabinteely FCTolka RoversKilboggit Park12:30O'Neill Chris
Newbridge TownCrumlin UtdStation Rd, Newbridge12:30Rowan Martin
12 Sat B
Harolds Cross (SD)Finglas UtdRosary Park10:30O’Brien Adam
Clonskeagh UtdKnocklyon Utd10:30
St Mochta'sBallymun UtdPorterstown Road10:30Mahon Alan
Glebe North FCSt. Teresas AfcOld Market Green11:30Van Acker Jan
12 Sat B1
Sacred HeartCastleknock CelticKillinarden Hill10:30
Wayside CelticFinglas CelticJackson Park10:30Bradley Ian
Knockmitten UtdDalkey UtdKnockmitten Park10:30
Shankill FCCariglea FcShanganagh Park11:30Malone Emmet
St Joseph's BoysTerenure RangersPearse Park11:30Delaney Mark
12 Sat C
Ballybrack FCEsker Celtic (SD)Coolevin10:30
Ballyfermot UtdCollinstown FCThe Lawns10:30Wells Liam
Beechwood C(SD)Cabinteely FC11:30Cooke Michael
Mountview BoysVerona FCMountview Park11:30Quigley Dominic
Rathcoole BoysMount MerrionFrank Cox Park11:30Coyle Conor
12 Sat C1
Beech Park A (SD)Granada FC C (SD)Beech Park Green, Lucan10:30McDonnell Gerry
IdleLeixlip Utd10:30
Ardmore RoversDalkey UtdBallywaltrim10:30Penny David
Donnybrook FCKnockmitten UtdHerbert Park10:30
Mount MerrionAFC UtdDeer Park10:30Lynch Conor
Kilnamanagh AFCPhoenix FCLoreto Park10:30Culliton Jack
St Mochta'sArklow TownPorterstown Road12:30Carberry Leanne
12 Sat D
Booth Road CelticCollinstown FCCorkagh Park10:30Barry Kevin
Arthur Griffith Park (SD)Cabinteely FCGriffeen Valley Park10:30Bilei Rocky
St Ita's AFCBelmont FC C (SD)Ballymastone, Portrane Rd10:30
Harolds Cross B (SD)Leicester CelticRosary Park11:30O’Brien Adam
Clondalkin CelticHartstown HuntstownCorkagh Park11:30Barry Kevin
Manortown UtdArdmore RoversGreentrees Park11:30Kavanagh Roy
Castleknock CelticOrchard CelticPorterstown Park12:30Rowan Martin
12 Sat D1
Ballyowen CelticPark CelticGriffeen Valley Park10:30Gricius Justas
Granada FC D (SD)Beech Park B (SD)Meadowvale10:30Byrne Liam
Blessington AFC C (SD)Newlands/Castle PkCross Chapel, Wicklow10:30
Mulhuddart FCBelmont FC C (SD)Ladyswell Park10:30
Ballyfermot UtdDalkey UtdThe Lawns11:30Wells Liam
Templeogue UtdLucan UtdTymon Park12:30Daly Ned
13 Sat Premier
Cherry OrchardTolka RoversElmdale Cresent10:30McClinton Gerard
Stella MarisCabinteely FCDublin Port Stadium, Richmond Road,11:30Bradley Robert
Shamrock RoversNewbridge TownRoadstone S&S Club11:30Shevlin John
Leixlip UtdEsker CelticLeixlip Amm Centre11:30O'Dowd Aaron
Malahide UtdPeamount UtdGannon Park11:30Brady Matthew
St Joseph's BoysSt Kevin's BoysPearse Park11:30Akkilic Umre
13 Sat Major
Greystones UtdBallyoulster UtdWoodlands10:30Kelly David
St FrancisCollinstown FCBaldonnel11:30Colreavy Ray
IdleSt Kevin's Boys11:30
Corduff FCSt Joseph's BoysCorduff Park11:30McLoughlin Niall
Arklow TownEsker CelticBridgewater Cen Pk11:30
St MalachysPortmarnock AFCSpringdale Road11:30Coakley Paul
13 Sat Major 1
Peamount UtdBallymun UtdGreenogue10:30O Connor Stuart
Phoenix FCSt Paul's ArtaneMartin Savage Park10:30Burke Shay
Templeogue UtdFinglas UtdTymon Park10:30Ellison Declan
Leicester CelticCabinteely FCLoreto Park11:30O'Shea Rory
Kilnamanagh AFCDrogheda BoysRing Road Tallaght11:30Culliton Jack
13 Sat A
Granada FC (SD)Tallaght Town (SD)Meadowvale10:30Molloy John
Rathcoole BoysSacred HeartFrank Cox Park11:30Deehan Eamonn
Greystones UtdSt MalachysWoodlands11:45Kelly David
Glebe North FCCollinstown FCTowns Pk, Balbriggan12:30Van Acker Jan
13 Sat A1
Bluebell/KnockmittenBallyoulster UtdKnockmitten Park10:30McGuiness Tommy
Orchard CelticVerona FCThe Lawns11:30
Liffey Valley RangersArthur Griffith Park (SD)Ballyowen Park11:30
Willows FCBlessington AFC (SD)Poppintree Park11:30
13 Sat B
St John BoscoBallyowen Celtic A (SD)Benmadigan Road10:30Smith John
Mount MerrionArdmore RoversRosemount Park10:30McCann Robert
Ballyoulster UtdClontarf FCLoughlinstown Road10:30Hayden Barry
Castleknock CelticHarolds Cross (SD)Porterstown Park10:30Bruton Andrew
Firhouse CarmelPeamount UtdFirhouse CC10:30Cross David
Hartstown HuntstownManortown UtdHartstown Park11:30Ibeanu Israel
13 Sat B1
Granada FCDalkey Utd (SD)Meadowvale11:30Byrne Liam
Leicester CelticJobstown CelticLoreto Park11:30Ray Jason
Ballyowen Celtic B (SD)St Mochta'sGriffeen Valley Park11:30Gricius Justas
Railway Union (SD)Portmarnock AFCPark Avenue11:30Brien Flann
St Marys BoysRathcoole BoysMoreen Park11:30Nason Daniel
Park CelticManortown UtdSt Laurence's Col11:30Corcoran Martin
Castleknock CelticBeech Park (SD)Porterstown Park11:45Bruton Andrew
14 Sat Premier
Shelbourne AcademyBelvedere FCAUL Complex11:30Stanley Thomas
Cabinteely FCShamrock RoversKilboggit Park11:30Culliton Daniel
Templeogue UtdHome FarmTymon Park11:45Ellison Declan
Cherry OrchardMalahide UtdElmdale Cresent11:45McClinton Gerard
Corduff FCSt FrancisCorduff Park13:00McLoughlin Niall
14 Sat Major
IdleLourdes Celtic11:30
Home FarmArklow TownMobhi Rd11:30Caswell Graham
Ardmore RoversEsker CelticBallywaltrim11:30Penny David
Leixlip UtdSt Mochta'sLeixlip Amm Centre11:30Roantree Quinten
Peamount UtdCherry OrchardGreenogue11:45O Connor Stuart
Corduff FCSt Joseph's BoysCorduff Park13:00Hunter Brendan
14 Sat Major 1
Lucan UtdDrogheda BoysDodsboro10:30Nolan Thomas
Marks CelticTempleogue UtdButler Park11:30Quinn Thomas
Leicester CelticGreystones UtdLoreto Park11:30Shannon Tom
Wicklow RoversIdle11:30
Manortown UtdBelvedere FCGreentrees Park13:00Kavanagh Roy
14 Sat A
Kilnamanagh AFCPalmerstown FCRing Road Tallaght10:30Daly Dermot
Collinstown FCCorduff FCCollinstown Park11:30Dowling Glen
Ballyoulster UtdBallyowen Celtic (SD)Loughlinstown Road11:45Hayden Barry
Bluebell/KnockmittenCastleknock CelticKnockmitten Park11:45McGuiness Tommy
Peamount UtdPortmarnock AFCGreenogue13:00O Connor Stuart
Rathcoole BoysBallyfermot UtdFrank Cox Park13:00Deehan Eamonn
14 Sat A1
Ardmore RoversCelbridge TownBallywaltrim11:30Lawless Timara
St John BoscoLeicester CelticBenmadigan Road11:45Smith John
Granada FC (SD)Leixlip UtdMeadowvale11:45Molloy John
Firhouse CarmelBlessington AFC (SD)Firhouse CC11:45Cross David
14 Sat B
Ballyoulster UtdEsker CelticLoughlinstown Road11:30Byrd Martin
Dalkey UtdHowth CelticHyde Park11:30Freeland Billy
Templeogue UtdCastleknock CelticTymon Park11:30(P)
Knocklyon UtdPark CelticBallycullen Park11:30Kiernan David
Lucan UtdSt Mochta'sDodsboro11:45Nolan Thomas
Rathcoole BoysArdmore RoversFrank Cox Park13:00Coyle Conor
Hartstown HuntstownKinsealy UtdHartstown Park13:00Ibeanu Israel
15 Sat Premier
St Kevin's BoysCrumlin UtdShanowen Road12:30Browne Martin
Belvedere FCNewbridge TownClontarf A/W13:00Bradley Robert
St FrancisCabinteely FCBaldonnel13:00Colreavy Ray
Phoenix FCStella MarisMartin Savage Park13:00Burke Shay
Malahide UtdSt Joseph's BoysGannon Park13:00Brady Matthew
Cherry OrchardShelbourne AcademyElmdale Cresent13:00McClinton Gerard
15 Sat Premier 2
St Kevins BoysCherry OrchardEllenfield Park10:30Browne Martin
Ballyfermot UtdGreystones UtdThe Lawns13:00Wells Liam
Wayside CelticSt John BoscoJackson Park13:00Bradley Ian
Lucan UtdVerona FCDodsboro13:00Nolan Thomas
Home FarmBallyoulster UtdVEC Whitehall,13:00Caswell Graham
Firhouse CarmelStella MarisFirhouse CC13:00Cross David
15 Sat Major
Kilnamanagh AFCCelbridge TownRing Road Tallaght12:00Daly Dermot
Drogheda BoysShelbourne AcademyMarley's Lane, Drogheda, local13:00
Templeogue UtdNewbridge TownTymon Park13:00Ellison Declan
Rathcoole BoysIdle13:00
Lourdes CelticLarkview FCSundrive Park13:00Elarbi Aemon
Leicester CelticMount MerrionLoreto Park13:00Ray Jason
15 Sat A
Phoenix FCRaheny UtdMartin Savage Park11:45Burke Shay
Cabinteely FCCastleknock CelticKilboggit Park13:00Culliton Daniel
Terenure Rangers v St Kevin's Boys, Bushy Pk11:00
Esker CelticGreystones UtdHermitage Park13:00Kavanagh Andy
Dalkey Utd (SD)Enniskerry YCHyde Park13:00Freeland Billy
15 Sat A1
Broadford RoversSt Kevin's BoysBroadford Park11:00Sexton Diarmuid
Peamount UtdLeixlip UtdGreenogue11:45Byrne Alex
Ardmore RoversNewbridge TownBallywaltrim13:00Penny David
Kilbarrack UtdCabinteely FCRose Glen13:00Hilliard Lar
Clontarf FCBluebell/KnockmittenSt Anne's Park13:00Rake David
Meath AthleticIdle13:00
15 Sat B
St Kevin's BoysBallyoulster UtdShanowen Road11:30Byrne Willie
Mount MerrionFinglas UtdRosemount Park12:00McCann Robert
Marks CelticGranada FC S DButler Park13:00Quinn Thomas
St Mochta'sLucan UtdPorterstown Road13:00Mahon Alan
St Joseph's BoysCastleknock CelticPearse Park13:00Akkilic Umre
15 Sat B1
Templeogue UtdManortown UtdTymon Park11:00Moustafa Khalid
Beech Park S DShankill FCBeech Park Green, Lucan11:30McDonnell Gerry
Drumcondra FCTallaght TownClonturk Park13:00
Leicester CelticEsker CelticLoreto Park13:00Shannon Tom
Knocklyon UtdClontarf FCBallycullen Park13:00Kiernan David
IdleRathcoole Boys13:00
Greystones UtdWayside CelticWoodlands13:00Kelly David
15 Sat C
Howth CelticPortmarnock AFCCeltic Park10:30Hilliard Lar
Donnycarney UtdFirhouse CarmelHoly Faith School12:30(P)
Castleknock CelticClontarf FCPorterstown Park13:00Bruton Andrew
Ardmore RoversBelmont FC S DSt Killian's, Bray13:00Lawless Timara
Sunday 17 March 2019
10 Sun A
St Kevin's BoysShelbourne AcademyShanowen Road10:30
Shamrock RoversTempleogue UtdRoadstone S&S Club10:30
Lourdes CelticSt Joseph's BoysSundrive Park10:30
Home FarmCherry OrchardVEC Whitehall,10:30
Crumlin UtdBelvedere FCWillie Pearse Park10:30
Ardmore RoversCabinteely FCSt Killian's, Bray10:30
St FrancisPortmarnock AFCBaldonnel10:30
IDLEDrumcondra FC10:30
10 Sun A1
Swords CelticMount MerrionBalheary Swords10:30
Marino FCTerenure RangersCroyden Gardens10:30
Leixlip UtdSt Kevin's BoysLeixlip Amm Centre10:30
Clondalkin CelticBroadford RoversCorkagh Park10:30
Cabinteely FCLakelands FCKilboggit Park10:30
Beechwood FCKilnamanagh AFCRoyal Hospital Donnybrook10:30
St John BoscoLucan UtdBenmadigan Road10:30
Knockmitten UtdCastleknock CelticKnockmitten Park10:30
10 Sun B
Templeogue UtdSt MalachysTymon Park10:30
Rathcoole BoysTerenure RangersFrank Cox Park10:30
Park CelticTallaght TownCabinteely Park10:30
Glebe North FCClontarf FCOld Market Green10:30
Drumcondra FCIDLE10:30
Ardmore RoversMalahide UtdSt Killian's, Bray10:30
Stella MarisRaheny UtdDublin Port Stadium, Richmond Road,10:30
Knocklyon UtdFinglas UtdBallycullen Park10:30
10 Sun B1
St Kevin's BoysRaheny UtdShanowen Road10:30
Portmarnock AFCSt Paul's ArtanePaddy's Hill10:30
Marino FCSt John VianneyCroyden Gardens10:30
Clontarf FCCabinteely FCSt Paul's College10:30
Celbridge TownIDLE10:30
Blue Magic FC DublinDrogheda BoysBallymun Soc Complex10:30
Shamrock RoversMount MerrionRoadstone S&S Club10:30
Esker CelticCherry OrchardHermitage Park10:30
10 Sun C
Swords CelticRaheny UtdBalheary Swords10:30
Lourdes CelticVerona FCSundrive Park10:30
Killester UtdStella MarisMaypark10:30
Drogheda BoysBroadford RoversMarley's Lane, Drogheda, local10:30
Cambridge BoysKillegland AFCRingsend Park10:30
Ballybrack FCEsker CelticCoolevin10:30
Sacred HeartLarkview FCKillinarden Hill10:30
IDLECrumlin Utd10:30
10 Sun C1
Marks CelticPeamount UtdButler Park10:30
Castleknock CelticDingle UtdPorterstown Park10:30
Lakelands FCLucan UtdBalally Hill10:30
Templeogue UtdVerona FCTymon Park10:30
Lusk UtdMalahide UtdRathmore Rd Lusk10:30
Killegland AFCKinsealy UtdThe Ward11:30Carberry Leanne
10 Sun D
Ardmore RoversNewbridge TownSt Killian's, Bray10:30
Lusk UtdDundrum FCRathmore Rd Lusk10:30
Drumcondra FCIDLE10:30
Swords ManorLarkview FC10:30
Portrane AthleticKnocklyon UtdPortrane Road10:30
Terenure RangersRaheny UtdBushy Park10:30
Knockmitten UtdDingle UtdKnockmitten Park10:30
10 Sun D1
Kilbarrack UtdClontarf FCRose Glen10:30
Leixlip UtdDundrum FCLeixlip Amm Centre10:30
Portmarnock AFCIDLE10:30
Swords CelticKillegland AFCBalheary Swords10:30
Corduff FCSt Marys BoysCorduff Park10:30
Ardmore RoversMount MerrionSt Killian's, Bray10:30
Glebe North FCTrinity DonaghmedeOld Market Green10:30
10 Sun E
Terenure RangersPark CelticBushy Park10:30
Portmarnock AFCMarino FCPaddy's Hill10:30
Marks CelticVerona FCButler Park10:30
Lakelands FCStella MarisBalally Hill10:30
IDLEPortrane Athletic10:30
Raheny UtdMount MerrionNo16 St Anne's Pk10:30
Palmerstown FCKinsealy UtdGlenaulin Park10:30
10 Sun E1
Jobstown CelticLeicester CelticJobstown Park10:30
Mid SuttonKilnamanagh AFCBayside School Baldoyle10:30
Railway Union SDSt John VianneyPark Avenue10:30
St Joseph's BoysBroadford RoversPearse Park10:30
Dingle UtdGranada FC SDJohn Paul Park10:30
Cabinteely FCSwords CelticKilboggit Park10:30
IDLEDrumcondra FC10:30
10 Sun F
Glasnevin FCTallaght Town SD10:30
Leicester CelticDundrum FCLoreto Park10:30
Howth CelticBelmont FC SDCeltic Park10:30
Broadford RoversPark CelticBroadford Park10:30
Balrothery FCMarks CelticBalrothery Park10:30
Newlands/Castle PkGranada FC SDMoyle Pk College Clondalkin10:30
Railway Union SDLakelands FCPark Avenue10:30
11 Sun A
Lourdes CelticNewbridge TownSundrive Park10:30Elarbi Aemon
Shamrock RoversBroadford RoversRoadstone S&S Club11:30
Peamount UtdSt Joseph's BoysGreenogue11:30Bilei Rocky
Cherry OrchardIDLE11:30
St Kevin's BoysCrumlin UtdShanowen Road11:30
Malahide UtdPhoenix FCGannon Park11:30
Home FarmLucan UtdVEC Whitehall,11:30
11 Sun A1
Clontarf FCRaheny UtdSt Paul's College10:30Rake David
Crumlin UtdTempleogue UtdWillie Pearse Park10:30Daly Ned
Finglas UtdCorduff FCKilshane Road10:30Byrne Willie
Drumcondra FCCastleknock CelticClonturk Park11:30
Belvedere FCLucan UtdClontarf A/W11:30
St Kevin's BoysEsker CelticShanowen Road11:30
Mount MerrionDrogheda BoysDeer Park11:30
11 Sun B
Wayside CelticLakelands FCJackson Park10:30(P)
St Ita's AFCCherry OrchardBallymastone, Portrane Rd10:30
Peamount UtdArdmore RoversGreenogue10:30Bilei Rocky
Dundrum FCSwords CelticMeadowbrook10:30Wills David
Cabinteely FCRaheny UtdKilboggit Park10:30O'Neill Chris
Templeogue UtdKinsealy UtdTymon Park10:30Blake Noel
Knocklyon UtdTerenure RangersBallycullen Park10:30Barry Kevin
11 Sun B1
Collinstown FCSt Joseph's BoysCollinstown Park10:30Carey Derek
Ballyoulster UtdMarino FCLoughlinstown Road11:30
Drogheda BoysVerona FCMarley's Lane, Drogheda, local11:30
Larkview FCCorduff FCWhelan Park11:30
Portmarnock AFCDrumcondra FCPaddy's Hill11:30(P)
St Kevin's BoysKillegland AFCShanowen Road11:30
IDLECastleknock Celtic11:30
11 Sun C
Leicester CelticPortmarnock AFCLoreto Park10:30Brennan Vincent
Lucan UtdTempleogue UtdDodsboro10:30Colreavy Lorcan
Raheny UtdLusk UtdNo16 St Anne's Pk11:30
Mount MerrionLeixlip UtdDeer Park11:30
Finglas UtdCabinteely FCKilshane Road11:30
Clontarf FCLakelands FCSt Paul's College11:30
Ardmore RoversIDLE11:30
Kilnamanagh AFCFinglas CelticRing Road Tallaght11:30
11 Sun C1
Rathcoole BoysKnocklyon UtdFrank Cox Park10:30Kelly John
Swords CelticMid SuttonBalheary Swords10:30Rowan Martin
Knockmitten UtdBroadford RoversKnockmitten Park11:30
Clontarf FCSt John VianneySt Paul's College11:30
Ballyoulster UtdNewbridge TownLoughlinstown Road11:30
Mourne CelticFirhouse CarmelBrickfields Park11:30
IDLETrinity Donaghmede11:30
11 Sun D
Clontarf FCDrumcondra FCSt Anne's Pk10:30McLoughlin Niall
Ballybrack FCCambridge BoysCoolevin11:30
Knocklyon UtdLakelands FCBallycullen Park11:30Barry Kevin
Templeogue UtdTerenure RangersTymon Park11:30Blake Noel
Peamount UtdPortrane AthleticGreenogue12:30Bilei Rocky
11 Sun D1
Killegland AFCPortmarnock AFCThe Ward10:30Carberry Leanne
Kinsealy UtdSt John BoscoKinsealy Court Est11:30
Ballyfermot UtdKilnamanagh AFCThe Lawns11:30
Cabinteely FCLarkview FCKilboggit Park11:30O'Neill Chris
Marino FCBallyoulster UtdCroyden Gardens11:30
Raheny UtdIDLE11:30
11 Sun E:
Ardmore RoversLusk UtdSt Killian's, Bray10:30Traem Max
Leicester CelticRaheny UtdLoreto Park10:30O'Shea Rory
Portrane AthleticBroadford RoversPortrane Road11:30
Glasnevin FCMount MerrionAlbert Col11:30
Stepaside FC SDIDLE11:30
Mid SuttonTerenure RangersBayside School Baldoyle11:30
11 Sun E1
Park CelticBroadford RoversCabinteely Park10:30Delaney Mark
Tolka RoversDundrum FCJohnstown Park10:30Ibeanu Israel
Ballyoulster UtdKinsealy UtdLoughlinstown Road11:30
Drumcondra FCNewlands/Castle PkClonturk Park11:30(P)
Jobstown CelticPeamount UtdJobstown Park11:30
Knocklyon UtdVerona FCBallycullen Park12:30Barry Kevin
11 Sun F
Dundrum FCRathcoole BoysMeadowbrook11:30Wills David
Lakelands FCArdmore RoversBalally Hill11:30
Newbridge TownGranada FC SDStation Rd, Newbridge11:30
Terenure RangersLarkview FCBushy Park11:30Barry Kevin
11 Sun F1
St John VianneySt Mochta'sKilmore Drive11:30
IDLELucan Utd11:30
Balrothery FCRaheny UtdBalrothery Park11:30
Broadford RoversPortmarnock AFCBroadford Park11:30
Dundrum FCMount MerrionMeadowbrook11:30
12 Sun 1
Drumcondra FCRaheny UtdClonturk Park10:30
Portmarnock AFCLeixlip UtdPaddy's Hill10:30
Home FarmCastleknock CelticVEC Whitehall,10:30Browne Martin
St Kevin's BoysMount MerrionShanowen Road10:30
Lourdes CelticLarkview FCSundrive Park11:30Elarbi Aemon
12 Sun 2
St John BoscoLakelands FCBenmadigan Road10:30
Kinsealy UtdKnocklyon UtdKettles Lane, Kinsealy10:30
Greystones UtdLucan UtdWoodlands10:30Penny David
Crumlin UtdPeamount UtdWillie Pearse Park10:30
Cabinteely FCSt Paul's ArtaneKilboggit Park10:30O'Neill Chris
St Kevin's BoysArdmore RoversShanowen Road10:30
Terenure RangersCambridge BoysBeechfield10:30Barry Kevin
12 Sun 3
Killegland AFCSwords CelticThe Ward10:30
Lakelands FCShankill FCBalally Hill10:30Traem Alexander
Kilnamanagh AFCTerenure RangersRing Road Tallaght10:30
Broadford RoversEsker CelticBroadford Park10:30
Transport Iveagh (SD)Templeogue Utd10:30Byrne Liam
Mount MerrionRaheny UtdRosemount Park11:30Berjemo Roger
12 Sun 4
Leixlip UtdAFC UtdLeixlip Amm Centre10:30Magee Jeff
Dundrum FCPalmerstown FCMeadowbrook10:30Brien Flann
Clontarf FCDrumcondra FCSt Paul's College10:30(P)
Verona FCBallyoulster UtdCoolmine Pk10:30Stanley Thomas
Booth Road CelticCorduff FCCorkagh Park10:30Byrd Martin
Ardmore RoversCastleknock CelticSt Killian's, Bray11:30Traem Max
Killegland FcBlue MagicWillie Pearse Park12:30Carberry Leanne
12 Sun 5
Wayside CelticLakelands FCJackson Park10:30
Greenhill's BoysHowth CelticGreenhills Park10:30Kelly Jason
Knocklyon UtdClontarf FCBallycullen Park10:30Byrne Noel
Firhouse CarmelGlasnevin FCFirhouse CC10:30
St MalachysTerenure RangersSpringdale Road10:30Brogan Paul
IDLEKinsealy Utd10:30
Portrane AthleticSt Joseph's BoysPortrane Road10:30
Leicester CelticMarks CelticLoreto Park11:30Brennan Vincent
12 Sun 6
Larkview FCRaheny UtdWhelan Park10:30Kavanagh Andy
Sacred HeartSt Paul's ArtaneKillinarden Hill10:30Roche Thomas
Cambridge BoysLucan UtdRingsend Park10:30
Tallaght TownIdle10:30
Trinity DonaghmedeKnocklyon UtdFr Collins Park10:30
St Kevin's BoysTerenure RangersShanowen Road10:30
Park CelticSt FrancisCabinteely Park12:30Delaney Mark
12 Sun 7
Howth clticPortmarnock AFCCeltic Park10:30
Kinsealy UtdCastleknock CelticKinsealy Court Est10:30
St.Maelruans FcKillegland AFCBancroft Park10:30
Park CelticClondalkin CelticCabinteely Park11:30Delaney Mark
Lakelands FCSheriff YCBalally Hill11:30Traem Alexander
Templeogue UtdPalmerstown FCTymon Park12:30Blake Noel
12 Sun 8
Kinsealy UtdCastleknock CelticKinsealy Court Est10:30
Portrane AthleticDrumcondra FCPortrane Road10:30(P)
Mount MerrionSt Paul's ArtaneRosemount Park10:30Berjemo Roger
Cambridge BoysBallymun UtdRingsend Park10:30
Tallaght TownPark CelticAndy Moore Pk Tallaght10:30Wardick Andy
Dundrum FCShankill FCMeadowbrook12:30Wills David
13 Sun 1
St Kevin's BoysGranada FCShanowen Road10:30Poutch Derek
Raheny UtdKnocklyon UtdNo16 St Anne's Pk11:00
Swords CelticSt Mochta'sBalheary Swords11:30Rowan Martin
Terenure RangersMount MerrionBushy Park12:30Gricius Justas
13 Sun 2
Castleknock CelticGreystones UtdPorterstown Park11:00Hilliard Lar
Crumlin UtdIdle11:00
Beechwood FC A (SD)Cabinteely FCRoyal Hospital Donnybrook11:00
Home FarmSt John BoscoVEC Whitehall,11:30Browne Martin
Booth Road CelticClontarf FCCorkagh Park11:30Byrd Martin
Terenure RangersBelmont FC A (SD)Bushy Park11:45Gahan Wayne
Lakelands FCArdmore RoversBearna Park13:00Traem Alexander
13 Sun 3
St Kevin's BoysAungier CelticShanowen Road11:00
Terenure RangersGlebe North FCBushy Park11:00Gricius Justas
Raheny UtdTempleogue UtdNo16 St Anne's Pk11:00
Marks CelticShankill FCButler Park11:00
Greenhill's BoysLucan UtdGreenhills Park11:30Kelly Jason
Dundrum FCKilnamanagh AFCMeadowbrook11:30Brien Flann
Leixlip UtdPark CelticLeixlip Amm Centre13:00Magee Jeff
13 Sun 4
Terenure RangersDundrum FCBushy Park10:30Gahan Wayne
IdleMarks Celtic11:00
Clontarf FCGlasnevin FCSt Anne's Park11:30Rake David
Finglas CelticLeicester CelticKilshane Road11:45Byrne Willie
Lucan UtdPalmerstown FCDodsboro13:00Colreavy Lorcan
Mount MerrionPortrane AthleticRosemount Park13:00Berjemo Roger
Parkvale FC (SD)Beechwood FC B (SD)Rockbrook Pk School13:00Bell Derek
13 Sun 5
Terenure RangersDundrum FCBushy Park11:00McCann Robert
Lakelands FCRaheny UtdBearna Park11:00Traem Andreas
IdleBooth Road Celtic11:00
Hartstown HuntstownCabinteely FCHartstown Park11:00Quigley Dominic
Knocklyon UtdArdmore RoversBallycullen Park11:30Byrne Noel
14 Sun 1
St Kevin's BoysTempleogue UtdEllenfield Park11:00Poutch Derek
Lucan UtdIdle11:00
Willows FCDalkey UtdPoppintree Park13:00Hunter Brendan
Stella MarisTallaght TownDublin Port Stadium, Richmond Road,13:00Mahon Alan
Knocklyon UtdCabinteely FCBallycullen Park13:00Byrne Noel
14 Sun 2
Mount MerrionTerenure RangersRosemount Park11:00Wells Liam
IdleLeicester Celtic11:00
Clontarf FCGreystones UtdSt Anne's Park11:30McLoughlin Niall
Tallaght TownBeechwood FC (SD)Andy Moore Pk Tallaght11:30Wardick Andy
Tolka RoversDundrum FCJohnstown Park13:00Lawless Timara
Lakelands FCSt Kevin's BoysBearna Park13:00Cross David
Finglas UtdKnocklyon UtdKilshane Road13:00Byrne Willie
14 Sun 3
Donnycarney UtdClondalkin CelticHoly Faith School10:30Hunter Brendan
Esker CelticCabinteely FCHermitage Park13:00Byrne Keith H
Tallaght TownBeechwood FC (SD)Andy Moore Pk Tallaght13:00Wardick Andy
Terenure RangersBallyfermot UtdBushy Park13:00Gahan Wayne
14 Sun 4
Phoenix FCPortrane AthleticMartin Savage Park11:00Honer Killian
Lakelands FCLucan UtdBearna Park11:00Daly Dermot
Belmont FCCambridge BoysHerbert Park11:00
Hartstown HuntstownBeech ParkHartstown Park12:30Quigley Dominic
Dundrum FCHarolds Cross (SD)Meadowbrook13:00Brien Flann
Clontarf FCDrumcondra FCSt Anne's Park13:00Rake David
Rivermount BoysTempleogue UtdTolka Valley Park13:00Szomboti Daniel
15 Sun 1
Dalkey UtdPark CelticHyde Park11:00Molloy John
IDLEWayside Celtic11:00
Lakelands FCBeechwood FC BBalally Hill12:30Traem Andreas
Terenure RangersEsker CelticBushy Park12:30McCann Robert
Ballyfermot UtdHarolds CrossThe Lawns13:00Travers Killian
Granada FCTransport Iveagh Trust FCMeadowvale13:00Fleming Andrew
Beechwood FC AJames Athletic (SD)Royal Hospital Donnybrook13:00Morgan Ian
16 Sun Premier
Crumlin UtdCherry OrchardWillie Pearse Park11:00Shevlin John
St FrancisShelbourne AcademyBaldonnel12:30(P)
Phoenix FCMarks CelticMartin Savage Park12:30
Leixlip UtdIdle12:30
Castleknock CelticCabinteely FCPorterstown Park12:30Hilliard Lar
Belvedere FCSt Kevin's BoysClontarf A/W12:30Butler Fintan
Home FarmFinglas UtdMobhi Rd13:00Browne Martin
16 Sun Premier 2
Ballyoulster UtdAthlone TownLoughlinstown Road12:30(P)
Rathcoole BoysNewbridge TownFrank Cox Park12:30Nolan Karl
Mount MerrionKilnamanagh AFCRosemount Park12:30Wells Liam
Greystones UtdDrogheda BoysWoodlands12:30Akkilic Umre
Crumlin UtdCorduff FCWillie Pearse Park12:30Shevlin John
St Kevin's BoysSt Joseph's BoysShanowen Road12:30Bradley Ian
16 Sun Major
St MalachysKnocklyon UtdSpringdale Road11:30Brogan Paul
Cabinteely FCBeechwood F C S DKilboggit Park12:30Ellison Declan
St Kevin's BoysLeixlip UtdWards Cross12:30Caswell Graham
Lourdes CelticWicklow RoversSundrive Park12:30Elarbi Aemon
Cambridge BoysCastleknock CelticRingsend Park12:30(P)
16 Sun A
Bluebell/KnockmittenRathcoole BoysKnockmitten Park11:00Mc Bride Philip
Leicester CelticSt Mochta'sLoreto Park11:30O'Shea Rory
Ardmore RoversMount MerrionWoodlands12:30Traem Max
Templeogue UtdCelbridge TownTymon Park12:30Fitzgerald Gerard
Shankill FCBlessington AFC S DShanganagh Park12:30
Phoenix FCWayside CelticMartin Savage Park12:30Honer Killian
16 Sun A1
St Kevin's BoysSt Marys BoysEllenfield Park12:30Poutch Derek
Esker CelticLiffey Valley RangersHermitage Park12:30(P)
Dalkey United S DLucan UtdShanganagh Cliffs12:30Kelly David
Cabinteely FCPortmarnock AFCKilboggit Park12:30Quinn Thomas
Clontarf FCPeamount UtdSt Paul's College13:00McLoughlin Niall
16 Sun B
Transport Iveagh Trust FC S DNewbridge TownTransport Club11:45Byrne Liam
Lakelands FCBelmont FC S DBalally Hill12:30Daly Dermot
Ballyoulster UtdHarolds Cross S DLoughlinstown Road12:30(P)
Finglas UtdPark Celtic S DKilshane Road12:30McClinton Gerard
Palmerstown FCCastleknock CelticGlenaulin Park12:30O'Dowd Aaron
Mulhuddart FCTerenure RangersLadyswell Park13:00Quigley Dominic
16 Sun B1
IdleCelbridge Town
Rathcoole BoysGreenhill's BoysFrank Cox Park11:30Kelly John
Greystones UtdDundrum FCWoodlands12:30O Connor Stuart
Leicester CelticMountview BoysLoreto Park12:30Brennan Vincent
Knocklyon UtdBeechwood FC S DKennedy’s Field12:30Ray Jason
16 Sun C
Straffan FCDrumcondra FCLodge Park12:30
Dalkey Utd S DSt MaelruansHyde Park12:30Molloy John
Mount MerrionArdmore RoversRosemount Park12:30Shannon Will
Wayside CelticLakelands FCJackson Park12:30Deehan Eamonn
St John BoscoCabinteely F C S DBenmadigan Road12:30Smith John
IdleTallaght Town12:30
Booth Road CelticPortmarnock AFCCorkagh Park13:00Byrd Martin
Youths Sun 1 South
Greystones UtdCabinteely FCWoodlands11:00Akkilic Umre
Celbridge TownShamrock RoversBallymakealy11:00Hawkins Denis
Naas AFCShelbourne AcademyNaas Sports Centre11:00Clarke Aaron
St FrancisNewbridge TownBaldonnel11:00Byrne John
Arthur Griffith ParkCrumlin UtdGriffeen Valley Park11:00Kelly Kurt
Palmerstown FCCastleknock CelticGlenaulin Park11:00O'Dowd Aaron
Youths Sun 1 North
Stella MarisMalahide UtdDublin Port Stadium, Richmond Road,11:00Mahon Alan
Frankfort FcSt Kevin's Boys11:00Corr Luke
Cabinteely FCDrogheda BoysKilboggit Park11:00Ellison Declan
Belvedere FCHome FarmClontarf A/W11:00Butler Fintan
Shelbourne AcademyLarkview FCAUL Complex11:00Brady Matthew
Leixlip UtdSt MalachysLeixlip Amm Centre11:30Magee Jeff
Youths Sun 2
Finglas UtdFirhouse CarmelKilshane Road11:00McClinton Gerard
St Joseph's BoysWayside CelticPearse Park11:00Byrne Alex
Tolka RoversRathcoole BoysJohnstown Park11:30Ibeanu Israel
Verona FCPeamount UtdCoolmine Pk11:30Stanley Thomas
Youths Sun 3
Wayside CelticLanden UtdJackson Park11:00Deehan Eamonn
St Kevin's BoysTempleogue Utd (SD)Shanowen Road11:00Bradley Ian
Esker Celtic sdArdmore RoversHermitage Park11:00Byrne Keith H
Beechwood FC (SD)Cabinteely FCRoyal Hospital Donnybrook11:00Morgan Ian
Arklow TownBeech ParkBridgewater Cen Pk11:00
Larkview FCLeicester CelticWhelan Park11:30Kavanagh Andy
Collinstown FCDundrum FCCollinstown Park11:30Carey Derek
Youths Sun 4
Mount MerrionArdmore RoversRosemount Park11:00Shannon Will
Greenhill's BoysIDLE11:00
Cabinteely FCDonabate FCKilboggit Park11:00Quinn Thomas
Blessington AFC sdTolka RoversCross Chapel, Wicklow11:00Roantree Quinten
Ballyfermot UtdPortmarnock AFCThe Lawns11:00Travers Killian
Knocklyon UtdCastleknock CelticBallycullen Park11:00Ray Jason
St John BoscoBallyoulster UtdBenmadigan Road11:00Smith John
Lucan UtdGreenhill's BoysDodsboro11:30Colreavy Lorcan
Youths Sun 5 South
Dalkey UtdFirhouse Carmel11:00Kelly David
Enniskerry FCKnocklyon UtdBerryfield Park11:00Mooney Robert
Greystones UtdParkvale FCWoodlands11:00O Connor Stuart
Park CelticDundrum FCJackson Park11:00McDonnell Gerry
Rathcoole BoysShankill FCFrank Cox Park11:00Nolan Karl
Lakelands FCRoundwood FCBalally Hill11:00Cross David
Sacred HeartBeech ParkKillinarden Hill11:30Roche Thomas
Youths Sun 5 North
Granada FCClontarf FCMeadowvale11:00Fleming Andrew
St Kevin's BoysBeechwood FCWards Cross11:00Caswell Graham
Rivermount BoysCastleknock CelticTolka Valley Park11:00Szomboti Daniel
Loughshinney UtdCelbridge Town11:00Burke Shay
Tolka RoversDalkey UtdJohnstown Park11:00Lawless Timara
Youths Sun 6
James Athletic (SD)Park CelticSt. Benildus College11:00Giriks Arturs
Parkvale FCWolfe Tone FCRockbrook Pk School11:00Bell Derek
Beech ParkGranada FCGriffeen Valley Park11:00
Railway Union (SD)Ballybrack FCPark Avenue11:00Brennan Tim
Templeogue UtdDrumcondra FCTymon Park11:00Fitzgerald Gerard
Palmerstown FCPeamount UtdGlenaulin Park11:00Sexton Diarmuid
Greystones UtdMount MerrionWoodlands11:30Penny David

10/03/2019 22:39