The final weeks fixtures for the Festival of Futsal 2018

Please see below the final weeks fixtures for the DDSL/FAI Festival of Futsal 2018 -

SATURDAY 24th FEB 2018: DDSL/FAI/FUTSAL FIXTURES

"TIMES: Court 1 (INDOOR)

1000-1030 U9 Leicester Celtic (Red) A v U9 St Kevin's Boys (Red) B

1035-1105 U9 Leicester Celtic (Red) B v U9 St Kevin's Boys (Red) A

1110-1140 U9 Knocklyon Utd (Blue) A v U9 St Kevin's Boys (Blue) B

1145-1215 U9 Knocklyon Utd (Blue) v U9 Hartstown H. (Orange) B

1220-1250 U9 Home Farm (Red) A v U9 Shamrock Rvrs (Red) A

1255-1325 U9 Belvedere Fc (Red) v U9 Shamrock Rvrs (Red) B

1330-1400 U9 Crumlin Utd (Red) B v U9 Peamount Utd A

1405-1435 U9 Crumlin Utd (Red) A v U9 Phoenix Fc (Blue) A

1440-1510 U9 St Francis A v U9 Phoenix Fc (Blue) B

1515-1545 U9 St Francis B v U9 Mountview B. (Emerald)

1550-1620 U9 St Mochtas Fc (Grey) A v U9 Hartstown H.(Emerald) A

TIMES: Court 2 (INDOOR)

1000-1030 U9 Templeogue Utd (Navy) A v U9 Castleknock Cel (Grey) B

1035-1105 U9 Wayside Cel C v U9 Castleknock Cel(Grey) A

1110-1140 U8 Belvedere Fc (Red) v U8 St Kevin's Boys Blue A

1145-1215 U8 Lusk Utd (Blue) v U8 Malahide Utd (Red) B

1220-1250 U8 St Francis Fc B v U8 Malahide Utd (Red) A

1255-1325 U8 St Francis Fc A v U8 Leixlip Utd (Yellow) A

1330-1400 U8 Wayside Celtic v U8 Lusk Utd (Grey) A

1405-1435 U8 Malahide Utd (Grey) B v U8 Lusk Utd (Grey) B

1440-1510 U8 Malahide Utd (Grey) A v U8 Hartstown H. (Grey) A

1515-1545 U8 Mountview Boys v U8 Hartstown H. (Grey) B

1550-1620 U9 St Mochtas Fc (Grey) B v U9 Hartstown H. (Emerald) B

TIMES: Court 3 (INDOOR)

1000-1030 U8 St Kevin's Boys Red A v U8 Shamrock Rovers B

1035-1105 U8 St Kevin's Boys Red B v U8 Shamrock Rovers A

1110-1140 U9 Hartstown H. (Orange) A v U9 Wayside Cel (Orange) B

1145-1215 U9 Leixlip Utd (Blue) B v U9 Wayside Cel (Orange) A

1220-1250 U9 Leixlip Utd (Blue) A v U9 Esker Cel (Red)

1255-1325 U8 Templeogue Utd (Red) v U8 Terenure Rangers (Red)

1330-1400 U8 St John Bosco v U8 Hartstown H. (Yellow) A

1405-1435 U8 Corduff Fc Red B v U8 Crumlin Utd (Red) B

1440-1510 U8 Corduff Fc Red A v U8 Crumlin Utd (Red) A

1515-1545 U8 Lourdes Celtic (Emerald) B vv U8 Kilnamanagh Afc (Grey)

1550-1620 U8 Lourdes Celtic (Emerald) A v U8 St John Vianney (Grey)

SATURDAY 24th FEB 2018: DDSL/FAI/FUTSAL FIXTURES

TIMES: Court 1 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 Shamrock Rovers B v U10 St Kevin's Boys (Red) B

1045-1125 U10 Shamrock Rovers A v U10 St Kevin's Boys (Red) A

1130-1210 U10 Corduff Fc (Red) A v U10 Peamount Utd (Red) A

1215-1255 U10 Corduff Fc (Red) B v U10 Belvedere Fc (Red) A

TIMES: Court 2 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 Lourdes Celtic v U10 St Kevin's Boys (Blue)

1045-1125 U10 Portmarnock Afc (Grey) v U10 Templeogue U. (Navy) A

1130-1210 U10 Portmarnock Afc (Blue) v U10 Belvedere Fc (Blue)

1215-1255

TIMES: Court 3 (OUT-DOOR)

1000-1040 U9 Corduff Fc A v U9 Castleknock C (Blue) B

1045-1125 U9 Afc Utd (Navy) A v U9 Castleknock C (Blue) A

1130-1210 U9 Peamount Utd B v U9 Lourdes Cel (Orange) B

1215-1255 U9 St John Bosco v U9 Lourdes Cel (Orange) A

1300-1340 U10 AFC Utd (Navy) B v U10 St Malcahy's (Yellow)

Court 4 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 Wayside Cel (Emerald) v U10 Castleknock Cel (Navy) A

1045-1125 U10 Lusk Utd B v U10 Castleknock Cel (Navy) B

1130-1210 U10 Lusk Utd A v U10 Firhouse C. (Emerald) B

1215-1255 U10 Firhouse C. (Emerald) A v U10 Phoenix Fc (Grey) B

1300-1340 U10 Wayside Cel (Blue) A v U10 Phoenix Fc (Grey) A

SUNDAY 25th FEB 2018: DDSL/FAI/FUTSAL FIXTURES

TIMES: Court 1 (INDOOR)

1000-1030 U8 St Kevin's Boys (Red) A v U8 Templeogue Utd (Red)

1035-1105 U8 St Kevin's Boys (Red) B v U8 Phoenix Fc (Red) B

1110-1140 U8 Broadford Rovers (Red) B v U8 Phoenix Fc (Red) A

1145-1215 U8 Broadford Rovers (Red) A v U8 Malahide Utd (Red) B

1220-1250 U8 Kilnamanagh Afc (Red) v U8 Malahide Utd (Red) A

1255-1325 U9 St Kevin's Boys (Blue) A v U9 Swords Celtic (Yellow)

1330-1400 U9 Castleknock Cel A v U9 TerenureRangers B

1405-1435 U9 Castleknock Cel B v U9 Ballyoulster Utd (Silver)

1440-1510 U8 Portmarnock Afc (Blue) A v U8 Cambridge Boys

1515-1545 U8 Portmarnock Afc (Blue) B v U8 Belvedere Fc

1550-1620 U9 Glasnevin Fc A v U9 Jobstown Celtic (Grey) A

Court 2 (INDOOR)

1000-1030 U8 Knocklyon Utd (Blue) A v U8 Glasnevin Fc A

1035-1105 U8 Knocklyon Utd (Blue) B v U8 Shelbourne Fc

1110-1140 U8 St Kevin's Boys (Blue) A v U8 Ballyoulster Utd (Emerald)

1145-1215 U9 Shelbourne Fc A v U9 St Malcahy's (Yellow) A

1220-1250 U9 Kilnamanagh Afc (Orange)v U9 Knockmitten Utd (Orange) A

1255-1325 U9 Firhouse Carmel (Orange) A v U9 Knockmitten Utd (Orange) B

1330-1400 U9 Firhouse Carmel (Orange) B v U9 Lakelands Fc (Orange) A

1405-1435 U9 Swords Manor A v U9 St Paul's Artane (Navy)

1440-1510 U8 Lakelands Fc v U8 Swords Manor (Grey) A

1515-1545 U9 Marino Fc (Purple) A v U9 Lusk Utd B

1550-1620 U9 Kilnamanagh Afc (Purple) v U9 Lusk Utd A

TIMES Court 3 (INDOOR)

1000-1030 U8 Castleknock Cel A v U8 Jobstown Celtic

1035-1105 U8 Castleknock Cel B v U8 St Paul's Artane B

1110-1140 U8 Knocklyon Utd (Yellow) B v U8 St Paul's Artane A

1145-1215 U8 Knocklyon Utd (Yellow) A v U8 Swords Celtic A

1220-1250 U8 TerenureRangers (Yellow) A v U8 Swords Celtic B

1255-1325 U8 TerenureRangers (Yellow) B v U8 Lusk Utd A

1330-1400 U8 Swords Celtic C v U8 Lusk Utd B

1405-1435 U9 Marino Fc (Purple) B v U9 St John Vianney (Brown) B

1440-1510 U9 Killegland Afc (Brown) A v U9 St John Vianney (Brown) A

1515-1545 U9 Killegland Afc (Brown) C v U9 Shelbourne Fc B

1550-1620 U9 Killegland Afc (Brown) B v U9 Swords Celtic (Orange)

SUNDAY 25TH FEB 2018: DDSL/FAI/FUTSAL FIXTURES

TIMES: Court 1 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 St Kevin's Boys (Red) A v U10 Shamrock Rovers (Red)

1045-1125 U10 St Kevin's Boys (Red) B v A.N. OTHER

1130-1210 U10 St Kevin's Boys (Blue) A v v U10 Shelbourne Fc (Red)

1215-1255 U10 St Kevin's Boys (Blue) B v U10 Kinsealy Utd (Yellow) A

1300-1340 U10 Swords Celtic (Orange) v U10 Kinsealy Utd (Yellow) B

Court 2 (OUT-DOOR)

1000-1040 U9 St Kevin's Boys (Red) A v U9 Belvedere Fc A

1045-1125 U9 St Kevin's Boys (Red) B v U9 Portmarnock Afc (Red) A

1130-1210 U9 Lourdes Celtic (Blue) v U9 Portmarnock Afc (Red) B

1215-1255 U9 Lourdes Celtic (Red) v U9 Clondalkin Celtic A

1300-1340 U10 Swords Cel (Blue) A v U10 TerenureRangers (Red) A

Court 3 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 Shelbourne Fc B v U10 St John Bosco

1045-1125 U9 Lourdes Cel C v U9 Malahide Utd (Brown) B

1130-1210 U9 Lakelands Fc (Grey) A v U9 Malahide Utd (Brown) A

1215-1255 U10 Dundrum Ath Yellow v U10 Killegland Afc (Orange) A

1300-1340

Court 4 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 Leicester Cel (Purple) B v U10 Lakelands Fc (Navy)

1045-1125 U10 Leicester Cel (Purple) A v U10 Knockmitten Utd (Navy) B

1130-1210 U10 Ballyoulster Utd (Silver) v U10 Knockmitten Utd (Navy) A

1215-1255 U10 Ballyoulster Utd (Purple) v U10 Jobstown Cel (Silver) B

1300-1340 U10 Dundrum Ath (Silver) v U10 Jobstown Cel (Silver) A

Court 5 (OUT-DOOR)

1000-1040 U10 Peamount Utd (Red) v U10 Belvedere Fc (Red)

1045-1125 U10 Peamount Utd 10c v U10 Broadford Rovers (Blue)

1130-1210 U10 Lakelands Fc (Emerald) v U10 Mourne Cel (Emerald)

1215-1255 U10 Lakelands Fc (Grey) v U10 Dundrum Ath (Navy) B

1300-1340 U10 Glasnevin (Green) v U10 Dundrum Ath (Navy) A

Court 6 (OUT-DOOR)

1000-1040 U9 Castleknock Cel (Red) A v U9 Crumlin Utd (Red)

1045-1125 U9 Castleknock Cel (Red) B v U9 TerenureRangers A

19/02/2018