Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 23 September 2017
U11 (A & A1) Condron Cup
Crumlin UtdSt Kevin's BoysAUL Complex12:30Byrne Liam
U11 (B & B1) Brendan Coyne Cup
Drogheda BoysSt Kevin's BoysAUL Complex13:45Daly Ned
U11 (C & C1) Tony Hackett Cup
Pearse RangersRathcoole BoysAUL Complex11:15Hunter Brendan
U11 (D; D1; E) Subsidiary Cup
Sacred HeartSt Marys BoysAUL Complex10:00Barry Kevin
U12 (A & A1) Hillary Cup
Esker CelticMeath AthleticAUL Complex12:00Brien Flann
U12 (B; B1;C) Farry Cup
Palmerstown FCSt Kevin's BoysAUL Complex12:15Traem Max
U12 (M & M1) Tony Ryan Cup
Shelbourne AcademySt Joseph's Boys (M)AUL Complex13:15Boyd Sean
U12 Prem Tom Kavanagh Cup
Belvedere FCSt Joseph's BoysAUL Complex10:30O'Connor Thomas
U13 Gerry Murphy Cup
Shelbourne AcademyCabinteely FCAUL Complex10:45Shevlin John
Colreavy Ray
Kavanagh Andy
U13 Jimmy Flood Cup
Cabinteely FcNewbridge TownAUL Complex10:30Walsh David
Poutch Derek
McCann Robert
U13 Joe O'Leary Cup
Peamount UtdHowth CelticGreenogue12:00McEvoy Ben
Byrne Noel
Flynn John
U13 Liam Brady Cup
St Kevin's BoysCherry OrchardAUL Complex11:00Butler Fintan
Bradley Ian
Fitzgerald Gerard
U14 Harmon Cup
Palmerstown FCLourdes CelticAUL Complex11:45Quinn Thomas
Wardick Andy
Roche Thomas
U14 Hollywood Cup
Kilnamanagh AFCShankill FCAUL Complex13:15Wardick Andy
Kavanagh Roy
Roche Thomas
U14 Paisley Deering Cup
Greenhills Boys FCShankill FCAUL Complex11:00Richardson Anthony
Corcoran Martin
Boyd Sean
U14 Thunder Cup
St Joseph's BoysSt Kevin's BoysAUL Complex13:00Bradley Ian
Butler Fintan
Fitzgerald Gerard
U15 B 1 League Toft Cup
Ballyoulster UtdUsher CelticAUL Complex12:15
U15 B League Cup
Landen UtdVerona FCAUL Complex14:00
U15 Bonavox Cup A 1
Sheriff YCArdmore RoversAUL Complex13:45
U15 Conway Cup P 2
Malahide UtdCabinteely FCAUL Complex11:30
U15 Cox Cup A
Broadford RoversSt FrancisAUL Complex12:30
U15 Fenlon Cup Major
Drogheda BoysTerenureRangers (B)AUL Complex12:45
U15 Premier 1 Toft Cup
Cherry OrchardShamrock RoversAUL Complex11:15
Academy Sat (Red)
Finglas UtdTerenure RangersKildonan Road10:30
Crumlin UtdHome FarmWillie Pearse Park10:30
Celbridge TownBelvedere FCGannon Park10:30
Academy Sat (Blue)
Portmarnock AFCMalahide UtdPaddy's Hill10:30
Lusk UtdPeamount UtdRathmore Rd Lusk10:30
Killegland AFCSt MalachysThe Ward10:30
Academy Sat (Yellow)
Knocklyon UtdArdmore RoversBushy Park10:30
IdleLeixlip Utd10:30
Hartstown HuntstownLeicester CelticHermitage Park10:30
Academy Sat (Orange)
Esker CelticEnniskerry YCSt. Patrick’s Park10:30
Broadford RoversClondalkin CelticBroadford Park10:30
Terenure RangersArdmore RoversBushy Park11:30
Academy Sat (Grey)
Lusk UtdHartstown HuntstownRathmore Rd Lusk11:30
Portmarnock AFCMalahide UtdPaddy's Hill11:30
Academy Sat (Emerald)
Lourdes CelticArdmore RoversSundrive Park10:30
Ballyfermot UtdEnniskerry YCThe Lawns10:30
Celbridge TownKilnamanagh AFCSt. Patrick’s Park11:30
8 Sat Red:
St MochtasMalahide UtdPorterstown Road10:30
Shamrock RoversHome FarmRoadstone S&S Club10:30
Leicester CelticCherry OrchardLoreto Park10:30
Cabinteely FCSt Kevin's BoysKilbogget Park10:30
Esker CelticBelvedere FCHermitage Park11:30
8 Sat Blue:
Phoenix FCidle10:30
Mount MerrionBallyoulster UtdDeer Park10:30
Leixlip UtdShamrock RoversLeixlip Collinstown10:30
Knocklyon UtdPalmerstown FCDelaford Park10:30
Castleknock CelticLucan UnitedPorterstown Park10:30
St Kevin's BoysLeicester CelticCollege of Surgeons10:30
8 Sat Yellow:
Tolka RoversSheriff YCJohnstown Park10:30
St John BoscoMount MerrionBrickfields Park10:30
Manortown UtdBroadford RoversGreentrees Park10:30
Cherry OrchardTerenure RangersThe Lawns10:30
Portmarnock AFCCollinstown FCPaddy's Hill12:30
8 Sat Orange:
Wayside CelticMount MerrionJackson Park10:30
Lucan UnitedHartstown HuntstownAirlie Heights10:30
Kilnamanagh AFCCrumlin UtdRing Road Tallaght10:30
Peamount UtdLourdes CelticGreenogue11:30
Esker CelticShankill FCHermitage Park12:30
8 Sat Grey:
Killegland AFCFinglas UtdAshbourne Com Cen10:30
Glasnevin FCClontarf FCAlbert College10:30
Finglas CelticBelvedere FCKilshane Road10:30
Castleknock CelticSt John VianneyPorterstown Park11:30
St MochtasGlebe North FCPorterstown Road11:30
8 Sat Emerald:
Mountview BoysPeamount UtdMountview Park10:30
Rathcoole BoysSt MochtasFrank Cox Park10:30
IdleHartstown Huntstown10:30
Verona FCBallyoulster UtdCoolmine Pk10:30
8 Sat Green:
St Marys BoysLeicester CelticMoreen Park10:30
Park CelticGreystones UtdCabinteely Park10:30
Donnybrook FCTempleogue UtdHerbert Park10:30
Knocklyon UtdCabinteely FCDelaford Park11:30
Celbridge TownSt John BoscoSt. Patrick’s Park12:30
8 Sat Navy:
Sacred HeartEnniskerry YCKillinarden Hill10:30
Greystones UtdAfc UnitedWoodlands10:30
Booth Road CelticTempleogue UtdGreenpark SC10:30
Wayside CelticLucan UnitedJackson Park11:30
Leixlip UtdClondalkin CelticLeixlip Collinstown11:30
9 Sat Red:
Ballyoulster UtdCrumlin UtdLoughlinstown Road10:30
Newbridge TownCabinteely FCStation Rd, Newbridge11:30
Finglas UtdBelvedere FCKildonan Road11:30
Cherry OrchardShamrock RoversThe Lawns11:30
Leixlip UtdSt Kevin's BoysLeixlip Collinstown12:30
Lucan UnitedSt MochtasAirlie Heights12:30
9 Sat Blue:
Malahide UtdPortmarnock AFCGannon Park10:30
Palmerstown FCSt Joseph's BoysGlenaulin Park10:30
Greystones UtdLourdes CelticWoodlands11:30
Rathcoole BoysSwords CelticFrank Cox Park11:30
St Kevin's BoysCastleknock CelticCollege of Surgeons11:30
Leicester CelticMount MerrionLoreto Park11:30
Wayside CelticKnocklyon UtdJackson Park12:30
9 Sat Yellow:
Collinstown FCDalkey UtdCollinstown Park10:30
Hartstown HuntstownKillegland AFCHartstown Park10:30
St Kevin's BoysSt MalachysCollege of Surgeons12:30
St MochtasBallymun UtdPorterstown Road12:30
9 Sat Orange:
St Joseph's BoysLeixlip UtdPearse Park10:30
Shankill FCGreenhills Boys FCShanganagh Park10:30(P)
Home FarmFinglas UtdVEC Whitehall10:30
Glebe North FCEsker CelticTowns Pk, Balbriggan10:30
Finglas CelticSt FrancisKilshane Road11:30
9 Sat Grey:
Phoenix FCPortmarnock AFCScribblestown10:30
Castleknock CelticClontarf FCPorterstown Park12:30
Finglas CelticMeath AthleticKilshane Road12:30
St MochtasBallymun UtdPorterstown Road13:30
9 Sat Emerald:
Firhouse Carmel FCTerenure RangersFirhouse CC10:30
Manortown UtdMount MerrionGreentrees Park11:30
Mountview BoysSt MaelruansMountview Park11:30
Wayside CelticDalkey UtdJackson Park13:30
9 Sat Green:
Orchard CelticSt MochtasCherry Orchard Pk10:30
Leixlip UtdCabinteely FCLeixlip Collinstown10:30
Greystones UtdLucan UnitedWoodlands12:30
Celbridge TownDonnybrook FCSt. Patrick’s Park13:30
9 Sat Navy:
Templeogue UtdIdle10:30
Lucan UnitedGreystones UtdAirlie Heights11:30
Hartstown HuntstownDalkey UtdHartstown Park11:30
Castleknock CelticPark CelticPorterstown Park13:30
Esker CelticBallyfermot UtdHermitage Park13:30
10 Sat A:
St MochtasCabinteely FCPorterstown Road10:30
Wayside CelticFirhouse Carmel FCJackson Park10:30
Leixlip UtdNewbridge TownLeixlip Collinstown10:30
Cherry OrchardLeicester CelticElmdale Cresent10:30
Shamrock RoversTempleogue UtdRoadstone S&S Club11:30
Home FarmLourdes CelticVEC Whitehall11:30
Manortown UtdSt Kevin's BoysGreentrees Park12:30
10 Sat A1:
Blessington AFCGreystones UtdCross Chapel, Wicklow10:30
Lucan UnitedSt Kevin's BoysAirlie Heights10:30
Stella MarisMalahide UtdAlbert College11:30
Mount MerrionCrumlin UtdDeer Park11:30
Hartstown HuntstownCollinstown FCHartstown Park12:30
Dalkey UtdSt Joseph's BoysHyde Park12:30
10 Sat B:
St FrancisNewbridge TownBaldonnel10:30
Phoenix FCEsker CelticScribblestown10:30
Drogheda BoysSt MochtasMarley’s Lane11:30
Finglas CelticBallyoulster UtdKilshane Road13:30
Verona FCPortmarnock AFCCoolmine Pk13:30
10 Sat B1:
Wayside CelticRathcoole BoysJackson Park11:30
St Joseph's BoysOrchard CelticPearse Park11:30
Palmerstown FCFinglas CelticGlenaulin Park11:30
Dalkey UtdTolka RoversHyde Park11:30
Home FarmCollinstown FCVEC Whitehall12:30
10 Sat C:
Knocklyon UtdManortown UtdDelaford Park10:30
Cabinteely FCCastleknock CelticKilbogget Park11:30
Firhouse Carmel FCGreenhills Boys FCFirhouse CC11:30(P)
Mount MerrionArklow TownDeer Park12:30
10 Sat C1:
Terenure RangersMount MerrionBushy Park11:30
Shankill FCGreystones UtdShanganagh Park11:30
Donnybrook FCBallybrack FCHerbert Park11:30
Booth Road CelticIdle11:30
Hartstown HuntstownDalkey UtdHartstown Park13:30
10 Sat D:
Kilbarrack UnitedSacred HeartRose Glen10:30
Castleknock CelticClontarf FCPorterstown Park10:30
Shelbourne AcademySt MochtasAUL Complex10:30
IdleBallymun Utd11:30
10 Sat D1:
Celbridge TownFinglas UtdBallymakealy10:30
Kilnamanagh AFCIdle10:30
St MochtasArdmore RoversPorterstown Road11:30
Manortown UtdPortmarnock AFCGreentrees Park13:30
10 Sat E:
Dalkey UtdDonnybrook FCHyde Park10:30
Ballyfermot UtdBooth Road CelticThe Lawns11:30
St John BoscoArdmore RoversBrickfields Park11:30
Lucan UnitedMount MerrionAirlie Heights11:30
10 Sat E1:
Glebe North FCHartstown HuntstownTowns Pk, Balbriggan11:30
Castleknock CelticClontarf FCPorterstown Park11:30
Phoenix FCTolka RoversScribblestown11:30
Verona FCBallymun UtdCoolmine Pk12:30
10 Sat F:
Templeogue UtdCabinteely FCTymon Park10:30
Castleknock CelticGreenhills Boys FCPorterstown Park11:30(P)
Orchard CelticPark CelticCherry Orchard Pk11:30
Knocklyon UtdMount MerrionDelaford Park11:30
10 Sat F1:
Marks CelticRathcoole BoysButler Park10:30
Ballyfermot UtdDalkey UtdThe Lawns12:30
Shankill FCAfc UnitedShanganagh Park12:30
Leicester CelticLeixlip UtdLoreto Park12:30
11 Sat A:
Shamrock RoversSwords CelticTallaght Stadium10:30
Palmerstown FCLeixlip UtdMill Lane10:30
Esker CelticBelvedere FCHermitage Park10:30
Lucan UnitedSt Kevin's BoysHillcrest Estate11:30(P)
Tolka RoversTempleogue UtdJohnstown Park11:30
St FrancisNewbridge TownBaldonnel12:30
11 Sat A1:
St MalachysLourdes CelticColaiste Dhulaigh10:30
Shelbourne AcademySt Joseph's BoysAUL Complex10:30
Peamount UtdFinglas CelticGreenogue10:30
Home FarmMount MerrionVEC Whitehall10:30
Kilnamanagh AFCSt MochtasRing Road Tallaght11:30
Collinstown FCArklow TownCollinstown Park11:30
11 Sat B:
Peamount UtdPortmarnock AFCGreenogue11:30
Castleknock CelticFinglas UtdPorterstown Park11:30
Glebe North FCVerona FCTowns Pk, Balbriggan12:30
Phoenix FCRathcoole BoysScribblestown13:30
Dalkey UtdBallyoulster UtdHyde Park13:30
11 Sat B1:
Wayside CelticNewbridge TownJackson Park10:30
Terenure RangersLeicester CelticBushy Park10:30
Templeogue UtdSt Joseph's BoysTymon Park10:30
Jobstown CelticBallyoulster UtdJobstown Park10:30
Collinstown FCKilnamanagh AFCCollinstown Park12:30
St FrancisSt MochtasBaldonnel13:30
11 Sat C:
Mulhuddart FCHartstown HuntstownLadyswell Park10:30
Malahide UtdCelbridge TownGannon Park11:30
Wayside CelticCabinteely FCJackson Park12:30
Finglas UtdMount MerrionKildonan Road12:30
Kilnamanagh AFCBallymun UtdRing Road Tallaght13:30
11 Sat C1:
Castleknock CelticDrumcondra FCPorterstown Park10:30
St Teresa'sDalkey UtdSundrive Park11:30
Templeogue UtdManortown UtdTymon Park11:30
11 Sat D:
Shankill FCCastleknock CelticShanganagh Park10:30
Mount MerrionPeamount UtdDeer Park10:30
Booth Road CelticSacred HeartGreenpark SC10:30(P)
Verona FCHartstown HuntstownCoolmine Pk11:30
Firhouse Carmel FCManortown UtdFirhouse CC11:30
Phoenix FCOrchard CelticScribblestown12:30
11 Sat D1:
Ballymun UtdCabinteely FCBallymun Soc Complex10:30
St Kevin's BoysSt MalachysEllenfield Park10:30
Wayside CelticArdmore RoversJackson Park11:30
St MochtasTerenure RangersPorterstown Road12:30
11 Sat E:
Portmarnock AFCSt MaelruansPaddy's Hill10:30
Castleknock CelticDalkey UtdPorterstown Park12:30
Mount MerrionPark CelticDeer Park12:30
St MochtasBallyoulster UtdPorterstown Road13:30
11 Sat E1:
IdlePortmarnock AFC11:30
Kilnamanagh AFCLeicester CelticRing Road Tallaght12:30
St John BoscoBooth Road CelticBrickfields Park12:30
Castleknock CelticDalkey UtdPorterstown Park13:30
12 Sat Premier:
St FrancisTempleogue UtdBaldonnel10:30
Shamrock RoversSt MochtasRoadstone S&S Club10:30
Lourdes CelticHome FarmSundrive Park10:30
Crumlin UtdCherry OrchardWillie Pearse Park10:30
Stella MarisSt Kevin's BoysRichmond Road10:30
12 Sat Maj:
Finglas UtdMalahide UtdKildonan Road10:30
Cherry OrchardHome FarmThe Lawns10:30
Cabinteely FCArdmore RoversKilbogget Park10:30
Newbridge TownShankill FCStation Rd, Newbridge12:30
IdleLeixlip Utd12:30
12 Sat Maj 1:
Lucan UnitedTempleogue UtdHillcrest Estate10:30
Verona FCPhoenix FCCoolmine Pk10:30
St Joseph's BoysGreystones UtdPearse Park10:30
Leicester CelticDalkey UtdLoreto Park10:30
12 Sat A:
Ballyoulster UtdCollinstown FCLoughlinstown Road10:30
Castleknock CelticDalkey UtdPorterstown Park10:30
Marks CelticHowth CelticButler Park10:30
Belvedere FCGreystones UtdFairview Park10:30
Peamount UtdMount MerrionGreenogue12:30
12 Sat A1:
IdleWoodbrook Rovers
Ardmore RoversBallyoulster UtdBallywaltrim10:30
Park CelticLeixlip UtdCabinteely Park10:30
Kinsealy UnitedManortown UtdKettles Lane, Kinsealy10:30
Wayside CelticGreystones UtdJackson Park10:30
Rathcoole BoysDingle UtdFrank Cox Park10:30
Palmerstown FCCabinteely FCMill Lane11:30
12 Sat B:
Hartstown HuntstownFirhouse Carmel FCHartstown Park10:30
Peamount UtdKilnamanagh AFCGreenogue11:30
Park CelticLanden UtdCabinteely Park11:30
Ballymun UtdRathcoole BoysBallymun Soc Complex11:30
Ballyfermot UtdBallybrack FCThe Lawns12:30
12 Sat B1:
St MochtasLucan UnitedPorterstown Road10:30
St John BoscoKnocklyon UtdBrickfields Park10:30
Hartstown HuntstownWayside CelticHartstown Park11:30
Dalkey UtdKilnamanagh AFCHyde Park11:30
Castleknock CelticLeicester CelticPorterstown Park11:30
Mountview BoysDonnybrook FCBeechfield Park12:30
12 Sat C:
Dingle UtdHowth CelticJohn Paul Park10:30
Drumcondra FCMount MerrionClonturk Park10:30
Dalkey UtdBallymun UtdHyde Park10:30
Raheny UtdCabinteely FCN0.16 St Annes Pk10:30
Templeogue UtdManortown UtdTymon Park11:30
Castleknock CelticWayside CelticPorterstown Park12:30
13 Sat Premier:
Shelbourne AcademyCrumlin UtdAUL Complex11:30Bolger Sam
Malahide UtdCabinteely FCGannon Park11:30
Leicester CelticStella MarisLoreto Park11:30O'Shea Rory
13 Sat Maj:
Rathcoole BoysEsker CelticFrank Cox Park10:30Doherty Glen
Killester UnitedSt Joseph's BoysHadden Park10:30
Home FarmBallyoulster UtdMobhi Road10:30McClinton Gerard
St FrancisPhoenix FCBaldonnel11:30Floody Patrick
Cherry OrchardGreystones UtdElmdale Cresent11:30
13 Sat Maj 1:
Firhouse Carmel FCMount MerrionFirhouse CC10:30Elarbi Aemon
Castleknock CelticLourdes CelticPorterstown Park11:30
Drogheda BoysTempleogue UtdMarley’s Lane11:30
Dalkey UtdBallyfermot UtdShanganagh Cliffs11:30
Arklow TownSt Kevin's BoysBridgewater Centre Park11:30Local Referee
13 Sat A:
Lucan UnitedGreystones UtdDodsboro10:30Smith John
Willows FCEsker CelticPoppintree Park11:30
St John BoscoRathcoole BoysBenmadigan Road12:30Kane Paul
13 Sat A1:
Celbridge TownMulhuddart FCBallymakealy11:30
Ardmore RoversRaheny UtdBallywaltrim11:30
Drogheda BoysFinglas CelticMarley’s Lane11:30Local Referee
Ballyoulster UtdLeixlip UtdLoughlinstown Road11:30Roantree Quinten
Knockmitten UtdCastleknock CelticKnockmitten Park11:30
Lucan UnitedSt Kevin's BoysDodsboro11:30Smith John
Jobstown CelticSt MochtasJobstown Park11:30
13 Sat B:
Portmarnock AFCManortown UtdPaddy's Hill10:30Smith Niall
Mount MerrionKnocklyon UtdDeer Park10:30Baxendale Robert
Celbridge TownGreystones UtdBallymakealy10:30Shortall Paul
Castleknock CelticKnockmitten UtdPorterstown Park10:30Browne Martin
Firhouse Carmel FCDalkey UtdFirhouse CC11:30
14 Sat Premier:
Lourdes CelticShamrock RoversSundrive Park11:30Ellison Declan
Drogheda BoysCrumlin UtdMarley’s Lane11:30
Belvedere FCCabinteely FCClontarf A/W11:30
14 Sat Maj:
Mount MerrionShelbourne AcademyDeer Park10:30O Hannrach Lorka
Marks CelticSt MalachysButler Park11:30Kiernan David
Leixlip UtdGreystones UtdLeixlip Amm Centre11:30Kearney Anthony
Home FarmSt Joseph's BoysMobhi Road11:30McClinton Gerard
Finglas UtdNewbridge TownKildonan Road11:30Dunne Shane
St FrancisSt Kevin's BoysBaldonnel13:00Floody Patrick
14 Sat Maj 1:
Wayside CelticBallyoulster UtdJackson Park11:30Lacey Cillian
Arklow TownCabinteely FCBridgewater Centre Park11:30Local Referee
Castleknock CelticFirhouse Carmel FCPorterstown Park13:00Browne Martin
14 Sat A:
Knocklyon UtdTempleogue UtdBallycullen Park10:30Byrne John
Castleknock CelticPortmarnock AFCPorterstown Park11:30Browne Martin
Celbridge TownLeixlip UtdBallymakealy11:30Shortall Paul
Mount MerrionLiffey Valley RangersDeer Park11:30Baxendale Robert
14 Sat A1:
St Kevin's BoysSt Marys BoysEllenfield Park11:30
Newbridge TownCabinteely FCStation Rd, Newbridge11:30
Sacred HeartLourdes CelticKillinarden Hill11:30
Rathcoole BoysPhoenix FCFrank Cox Park11:30
Mountview BoysPeamount UtdMountview Park11:30
Tallaght TownCastleknock CelticCarolan Park11:45Nolan Thomas
14 Sat B:
Verona FCArthur Griffith Park FCCoolmine Pk11:30Quigley Dominic
Rathcoole BoysSt MochtasFrank Cox Park11:30
Greystones UtdKnocklyon UtdWoodlands11:30
Broadford RoversPortmarnock AFCMarley Park11:30
Ballyoulster UtdHowth CelticLoughlinstown Road13:00Roantree Quinten
14 Sat B1:
Portmarnock AFCLanden UtdPaddy's Hill10:30Smith Niall
Tallaght TownMount MerrionCarolan Park11:30Nolan Thomas
Celbridge TownWayside CelticBallymakealy11:30
Castleknock CelticArdmore RoversPorterstown Park11:30
Leicester CelticManortown UtdLoreto Park13:00O'Shea Rory
15 Sat Premier 1:
IdleCabinteely FC
St Joseph's BoysHome FarmPearse Park13:00
Peamount UtdFinglas UtdGreenogue13:00
Leixlip UtdSt Kevin's BoysLeixlip Amm Centre13:00
Athlone TownBelvedere FC13:00
15 Sat Premier 2:
Crumlin UtdCastleknock CelticWillie Pearse Park13:00
Firhouse Carmel FCShelbourne AcademyFirhouse CC13:00
Home FarmLeixlip UtdMobhi Road13:00
Knocklyon UtdAthlone TownBallycullen Park13:00
Tolka RoversGreystones Utd13:00
15 Sat Maj:
Portmarnock AFCNewbridge TownPaddy's Hill13:00
Palmerstown FCPhoenix FCGlenaulin Park13:00
Celbridge TownArklow TownBallymakealy13:00
15 Sat A:
IdleLucan United
Dundrum FCSt Kevin's BoysMeadowbrook13:00
Verona FCCastleknock CelticCoolmine Pk13:00
St Joseph's BoysCabinteely FCPearse Park13:00
15 Sat A1:
Clontarf FCGreystones UtdSt. Pauls College13:00
Knocklyon UtdRaheny UtdBallycullen Park13:00
Wayside CelticSt Kevin's BoysJackson Park13:00
Rathcoole BoysSt John BoscoFrank Cox Park13:00
Phoenix FCSacred HeartMartin Savage Park13:00
15 Sat B:
Tolka RoversKnocklyon UtdJohnstown Park13:00
Peamount UtdWayside CelticGreenogue13:00
Mount MerrionGreenhills Boys FCDeer Park13:00
Esker CelticClontarf FCHermitage Park13:00
15 Sat B1:
Tolka RoversPeamount UtdJohnstown Park13:00
Marks CelticMountview Boys13:00
Lucan UnitedClontarf FC13:00
Celbridge TownCabinteely FCBallymakealy13:00
Sunday 24 September 2017
U11 (A & A1) Paul Fitzgerald Cup
Cabinteely Fc (A)St Joseph's BoysAUL Complex12:30O'Shea Rory
U11 (B & B1) Lee Kavanagh Cup
Greystones UtdTerenureRangers (B1)AUL Complex10:00Caswell Graham
U11 (C & C1) Paddy Brennan Cup
Lucan UnitedSt Kevin's BoysAUL Complex11:15Daly Ned
U11 (D;D1;E) SSG Cup
Lakelands Fc (D)Woodbrook RoversAUL Complex13:45O'Shea Rory
U12 (1 & 2) The Herald Cup
Tallaght Town (12-1)Templeogue UtdAUL Complex10:30O'Dowd Aaron
U12 (3 & 4) Topflight Cup
Clondalkin CelticSt FrancisAUL Complex14:00Kavanagh Roy
U12 (5 & 6) Jean Kennedy Cup
Ardmore RoversDonnycarney UtdAUL Complex13:30O Kearney Paul
U13 Donnelly Cup
Wayside Celtic (Div -1)St Kevin's Boys (Div 1)AUL Complex10:30Poutch Derek
Bolger Sam
O Kearney Paul
U13 Dublin Bus Cup
Celbridge TownPeamount UtdAUL Complex11:45Brien Flann
Flynn John
Travers Killian
U14 O'Neill's Cup
Leicester CelticClontarf FCAUL Complex10:45Shevlin John
Hunter Brendan
Kavanagh Andy
U16 Masterson Cup A
Broadford RoversSt MaelruansAUL Complex12:00
U16 Neville Cup Major
Ballyoulster UtdRathcoole BoysAUL Complex12:15
U16 Paul McGrath Cup P 2
Drogheda BoysBallyoulster UtdAUL Complex11:30
U16 Premier Nilfix Cup
Shelbourne AcademyShamrock RoversAUL Complex11:15
U16 Redmond Cup B
Collinstown FCWayside CelticAUL Complex13:15(P)
U17 Niccoli Schuster Cup
Greystones Utd (A)Celbridge TownAUL Complex11:00
U17 PFAI Cup
Lucan UnitedSt Kevin's BoysAUL Complex11:00
U18 Ferrari Cup
St MalachysCastleknock CelticAUL Complex12:30
Academy Sun (Red)
Templeogue UtdCrumlin UtdTymon Park10:30
St Joseph's BoysSt MochtasPearse Park10:30
Finglas UtdHome FarmKildonan Road10:30
Malahide UtdPhoenix FCGannon Park10:30(P)
Academy Sun (Blue)
St MochtasPortmarnock AFCPorterstown Road10:30
Knocklyon UtdEsker CelticDelaford Park10:30
Castleknock CelticCambridge BoysPorterstown Park10:30
Academy Sun (Yellow)
Terenure RangersBroadford RoversBushy Park10:30
St FrancisKnocklyon UtdBaldonnel10:30
Blessington AFCSt MochtasCross Chapel, Wicklow12:30
Academy Sun (Orange)
Verona FCBroadford RoversCoolmine Pk10:30
Clondalkin CelticSt MochtasCorkagh Park10:30
Castleknock CelticBooth Road CelticPorterstown Park11:30
Academy Sun (Grey)
Swords ManorKinsealy UnitedBrackens-town Road10:30
Malahide UtdSt John VianneyMalahide Castle10:30
Lusk UtdPortmarnock AFCRathmore Rd Lusk10:30
8 Sun Red:
St FrancisTerenure RangersBaldonnel10:30
Shamrock RoversCastleknock CelticRoadstone S&S Club10:30
Home FarmSt Kevin's BoysVEC Whitehall10:30
Belvedere FCPortmarnock AFCClontarf A/W10:30(P)
Templeogue UtdShelbourne AcademyTymon Park11:30
St Joseph's BoysCrumlin UtdPearse Park11:30
Academy Sun (Emerald)
Kilnamanagh AFCLakelands FCRing Road Tallaght10:30
Terenure RangersBallyoulster UtdBushy Park11:30
Blessington AFCKnocklyon UtdCross Chapel, Wicklow11:30
8 Sun Blue:
Mount MerrionKilnamanagh AFCDeer Park10:30
Lourdes CelticClondalkin CelticSundrive Park10:30
Greystones UtdArdmore RoversWoodlands10:30
Cherry OrchardRathcoole BoysThe Lawns10:30
Terenure RangersMarino FCBushy Park12:30
8 Sun Yellow:
Killegland AFCRaheny UtdAshbourne Com Cen10:30
St Kevin's BoysSt MalachysCollege of Surgeons10:30
Clontarf FCDrumcondra FCSt. Pauls College10:30
Swords CelticCambridge BoysBalheary Swords10:30
8 Sun Orange
Broadford RoversCabinteely FCBroadford Park10:30
Knockmitten UtdKnocklyon UtdKnockmitten Park10:30
Ardmore RoversTempleogue UtdSt Killian's School10:30
Lakelands FCMarks CelticSt Tiernan's Community School10:30
8 Sun Brown
Malahide UtdPortmarnock AFCGannon Park10:30
Raheny UtdSt John VianneyN0.16 St Annes Pk10:30
Finglas UtdKillegland AFCKildonan Road11:30
Verona FCClontarf FCCoolmine Pk11:30
8 Sun Grey
Usher CelticPark CelticMemorial Park10:30
Sacred HeartJobstown CelticKillinarden Hill10:30
Esker CelticArdmore RoversHermitage Park10:30
Ballybrack FCSt John BoscoCoolevin10:30
Lakelands FCCherry OrchardSt Tiernan's Community School11:30
8 Sun Green
Mount MerrionFirhouse Carmel FCDeer Park11:30
Esker CelticTerenure RangersHermitage Park11:30
Verona FCSt Joseph's BoysCoolmine Pk12:30
Templeogue UtdLarkview FCTymon Park12:30
Lakelands FCCabinteely FCSt Tiernan's Community School12:30
8 Sun Navy
Glebe North FCLusk UtdTowns Pk, Balbriggan10:30
Portmarnock AFCPortrane AthleticPaddy's Hill10:30
Raheny UtdSt Pauls ArtaneN0.16 St Annes Pk11:30
Swords CelticDrumcondra FCBalheary Swords11:30
8 Sun Purple
Marino FCCherry OrchardCroyden Gardens10:30
Kilbarrack UnitedKinsealy UnitedRose Glen10:30
Clontarf FCFinglas CelticSt. Pauls College11:30
Swords CelticBalrothery FcBalheary Swords12:30
8 Sun Silver:
Dundrum FCLakelands FCMeadowbrook10:30
Lucan UnitedMount MerrionAirlie Heights10:30
Ballyoulster UtdBroadford RoversLoughlinstown Road10:30
Palmerstown FCArdmore RoversGlenaulin Park10:30
8 Sun White
Cabinteely FCMarks CelticKilbogget Park10:30
Park CelticGranada FCCabinteely Park10:30
Mount MerrionOrchard CelticDeer Park12:30
Verona FCTallaght TownCoolmine Pk13:30
9 Sun Red:
Terenure RangersPeamount UtdBushy Park10:30
St Joseph's BoysIdle11:30
Malahide UtdTempleogue UtdGannon Park11:30
Lucan UnitedHome FarmAirlie Heights11:30
Knocklyon UtdCrumlin UtdDelaford Park11:30
9 Sun Blue:
Belvedere FCCherry OrchardClontarf A/W10:30
St FrancisArdmore RoversBaldonnel11:30
Castleknock CelticDrumcondra FCPorterstown Park12:30
Esker CelticRaheny UtdHermitage Park12:30
Newbridge TownSt Kevin's BoysStation Rd, Newbridge12:30
Clontarf FCMount MerrionSt. Pauls College12:30
Templeogue UtdBroadford RoversTymon Park13:30
9 Sun Yellow:
Peamount UtdSt John BoscoGreenogue10:30
Verona FCArdmore RoversCoolmine Pk10:30
Cabinteely FCDundrum FCKilbogget Park11:30
Kilnamanagh AFCPalmerstown FCRing Road Tallaght11:30
9 Sun Orange:
Lusk UtdKilnamanagh AFCRathmore Rd Lusk11:30
Finglas UtdCambridge BoysKildonan Road12:30
Raheny UtdKillegland AFCN0.16 St Annes Pk13:30
Swords CelticPortmarnock AFCBalheary Swords13:30
Castleknock CelticSheriff YCPorterstown Park13:30
9 Sun Brown
Marino FCPortmarnock AFCCroyden Gardens10:30
Drumcondra FCKinsealy UnitedDominican College10:30
Trinity DonaghmedeClontarf FCFr Collins Park10:30
Raheny UtdStella MarisN0.16 St Annes Pk12:30
9 Sun Grey:
Collinstown FCFirhouse Carmel FCCollinstown Park10:30
Lakelands FCNewbridge TownSt Tiernan's Community School10:30
Verona FCArdmore RoversCoolmine Pk11:30
Ballyoulster UtdCabinteely FCLoughlinstown Road12:30
9 Sun Emerald:
Rathcoole BoysMount MerrionFrank Cox Park10:30
Mourne CeticLakelands FCBrickfields Park10:30
Terenure RangersPark CelticBushy Park11:30
Lucan UnitedIdle11:30
Knocklyon UtdTempleogue UtdDelaford Park12:30
9 Sun Green:
Marino FCRaheny UtdCroyden Gardens11:30
Glasnevin FCidle11:30
Portrane AthleticBalrothery FcPortrane Road11:30
Clontarf FCDrogheda BoysSt. Pauls College13:30
9 Sun Navy:
Ballyfermot UtdDundrum FCThe Lawns10:30
Knockmitten UtdKnocklyon UtdKnockmitten Park11:30
Lakelands FCLarkview FCSt Tiernan's Community School11:30
Park CelticBallybrack FCCabinteely Park11:30
9 Sun Purple:
Leicester CelticNewbridge TownLoreto Park10:30
Peamount UtdTempleogue UtdGreenogue11:30
Broadford RoversLakelands FCBroadford Park12:30
Terenure RangersBallyoulster UtdBushy Park12:30
9 Sun Silver:
Granada FCJobstown CelticHolly Park, Blackrock10:30
Ballyoulster UtdMount MerrionLoughlinstown Road11:30
Lourdes CelticArdmore RoversSundrive Park11:30
Dundrum FCWayside CelticMeadowbrook11:30
Broadford RoversCrumlin UtdBroadford Park11:30
10 Sun Division A
Marino FCCabinteely FCCroyden Gardens10:30
Esker CelticSt Joseph's BoysHermitage Park10:30
Templeogue UtdShamrock RoversTymon Park10:30
Belvedere FCMalahide UtdClontarf A/W11:30
St FrancisCherry OrchardBaldonnel12:30
Peamount UtdSt Kevin's BoysGreenogue12:30
10 Sun Division A1
Castleknock CelticKinsealy UnitedPorterstown Park10:30
Mount MerrionSt Kevin's BoysDeer Park10:30
Terenure RangersCambridge BoysBushy Park10:30
Home FarmLeixlip UtdVEC Whitehall11:30
Shankill FCArdmore RoversShanganagh Park11:30
Leicester CelticPortmarnock AFCLoreto Park11:30
Belvedere FCDrumcondra FCClontarf A/W12:30
10 Sun Division B
Lakelands FCSt MalachysBalally Hill10:00
Lucan UnitedGreystones UtdAirlie Heights10:30
Terenure RangersShelbourne AcademyBushy Park11:30
St John BoscoKnocklyon UtdBrickfields Park11:30
Esker CelticLourdes CelticHermitage Park11:30
Raheny UtdSwords CelticN0.16 St Annes Pk12:30
10 Sun Division B1
Cambridge BoysKillegland AFCRingsend Park10:30
Phoenix FCStella MarisScribblestown10:30
St Kevin's BoysCrumlin UtdEllenfield Park11:30
Terenure RangersRaheny UtdBushy Park12:30
Kilnamanagh AFCCherry OrchardRing Road Tallaght12:30
Esker CelticSt Pauls ArtaneHermitage Park12:30
10 Sun Division C
Templeogue UtdPark CelticTymon Park11:30
Palmerstown FCJobstown CelticGlenaulin Park11:30
Cambridge BoysSt Joseph's BoysRingsend Park11:30
Ardmore RoversKnocklyon UtdBallywaltrim11:30
Peamount UtdLakelands FCGreenogue13:30
10 Sun Division C1
Drumcondra FCPortmarnock AFCClonturk Park10:30
St Pauls ArtaneClontarf FCRibh Rd11:30
Mount MerrionBroadford RoversDeer Park11:30
Castleknock CelticLeixlip UtdPorterstown Park11:30
Verona FCKinsealy UnitedCoolmine Pk12:30
Knocklyon UtdTerenure RangersDelaford Park13:30
10 Sun Division D
Larkview FCMount MerrionWhelan Park10:30
Tallaght TownArdmore RoversAndy Moore Pk Tallaght10:30
Castleknock CelticCrumlin UtdPorterstown Park12:30
Ballyoulster UtdCabinteely FCLoughlinstown Road13:30
10 Sun Division D1
Terenure RangersShamrock RoversBushy Park10:30
Jobstown CelticTempleogue UtdJobstown Park10:30
Tallaght TownLucan UnitedAndy Moore Pk Tallaght11:30
Park CelticLakelands FCCabinteely Park11:30
Leicester CelticDundrum FCLoreto Park12:30
10 Sun Division E
Killegland AFCKinsealy UnitedThe Ward10:30
Marino FCPortrane AthleticCroyden Gardens11:30
Trinity DonaghmedeClontarf FCFr Collins Park11:30
Raheny UtdSt John VianneyN0.16 St Annes Pk13:30
10 Sun Division E1
St John VianneyBalrothery FcKilmore Drive10:30
Glasnevin FCHowth CelticAlbert College11:30
Killegland AFCKinsealy UnitedThe Ward11:30
Marino FCPortrane AthleticCroyden Gardens12:30
10 Sun Division F
IdleSacred Heart
Wayside CelticBallyoulster UtdJackson Park10:30
Park CelticLarkview FCCabinteely Park10:30
Firhouse Carmel FCLakelands FCFirhouse CC11:30
St FrancisTerenure RangersBaldonnel13:30
10 Sun Division F1
Lakelands FCBalrothery FcBalally Hill11:00
Marks CelticKinsealy UnitedButler Park11:30
Dundrum FCRaheny UtdMeadowbrook12:30
Portmarnock AFCLucan UnitedPaddy's Hill12:30
Terenure RangersPalmerstown FCBushy Park13:30
11 Sun Division A
St Kevin's BoysMalahide UtdCollege of Surgeons10:30
Raheny UtdTempleogue UtdN0.16 St Annes Pk10:30
Portmarnock AFCShamrock RoversPaddy's Hill10:30
Stella MarisHome FarmAlbert College12:00
11 Sun Division A1
Crumlin UtdCabinteely FCWillie Pearse Park10:30
Leixlip UtdBelvedere FCLeixlip Collinstown10:30
St Kevin's BoysCherry OrchardEllenfield Park10:30
Greystones UtdClontarf FCWoodlands10:30
Terenure RangersIdle11:30
Mount MerrionKnocklyon UtdDeer Park12:30
Esker CelticCastleknock CelticHermitage Park13:30
11 Sun Division B
Home FarmPalmerstown FCVEC Whitehall10:30
Marks CelticTerenure RangersButler Park10:30
St John BoscoArdmore RoversBrickfields Park10:30
Terenure RangersGreystones UtdBushy Park11:30(P)
Park CelticLakelands FCCabinteely Park12:30
Marino FCShankill FCCroyden Gardens12:30
11 Sun Division B1
Clontarf FCRaheny UtdSt. Pauls College10:30
Knocklyon UtdCrumlin UtdDelaford Park11:30
Leixlip UtdStella MarisLeixlip Collinstown11:30
Templeogue UtdCabinteely FCTymon Park12:30
Dundrum FCPortrane AthleticMeadowbrook13:30
11 Sun Division C
Ardmore RoversSt FrancisThe Peoples Park10:30
Lucan UnitedLeicester CelticAirlie Heights11:30(P)
Glasnevin FCVerona FCAlbert College12:30
Terenure RangersMarino FCBushy Park12:30
Killegland AFCCastleknock CelticThe Ward12:30
11 Sun Division C1
St Pauls ArtaneAungier CelticRibh Rd10:30
Firhouse Carmel FCPark CelticFirhouse CC10:30
Dundrum FCTerenure RangersMeadowbrook10:30
Portmarnock AFCLakelands FCPaddy's Hill11:30
Mount MerrionEsker CelticDeer Park13:30
Marino FCRaheny UtdCroyden Gardens13:30
11 Sun Division D
St Joseph's BoysMarks CelticPearse Park10:30
Kinsealy UnitedCabinteely FCKettles Lane, Kinsealy11:30
Usher CelticPark CelticMemorial Park11:30
Dundrum FCTerenure RangersMeadowbrook12:30
11 Sun Division D1
Palmerstown FCDundrum FCMill Lane10:30
Lakelands FCClontarf FCBalally Hill11:00
Jobstown CelticRaheny UtdJobstown Park11:30
Leicester CelticIdle11:30
Ardmore RoversKinsealy UnitedThe Peoples Park11:30
Terenure RangersMount MerrionBushy Park13:30
11 Sun Division E
St Marys BoysLakelands FCMoreen Park10:30
Knocklyon UtdArdmore RoversDelaford Park10:30
Terenure RangersPortrane AthleticBushy Park11:30
Dundrum FCSt Teresa'sMeadowbrook11:30
Lucan UnitedGlasnevin FCAirlie Heights12:30
12 Sun 1:
Terenure RangersRaheny UtdBeechfield Park10:30
Grange WoodbineCabinteely FCWoodbine Road10:30
Lucan UnitedArdmore RoversHillcrest Estate11:30
Arklow TownLakelands FCBridgewater Centre Park12:30
12 Sun 2:
St Kevin's BoysTolka RoversEllenfield Park12:30(P)
Portrane AthleticPortmarnock AFCPortrane Road12:30
Knocklyon UtdShankill FCDelaford Park12:30
Drumcondra FCCrumlin UtdClonturk Park12:30
Trinity DonaghmedeKilnamanagh AFCFr Collins Park12:30
Tallaght TownStella MarisAndy Moore Pk Tallaght12:30
12 Sun 3:
Willows FCSt Kevin's BoysPoppintree Park10:30
Esker CelticDundrum FCHermitage Park10:30
Finglas UtdMarks CelticKildonan Road11:30
Raheny UtdSt Joseph's BoysN0.16 St Annes Pk11:30
Templeogue UtdClontarf FCTymon Park13:30
12 Sun 4:
IdleLakelands FC
St MalachysCastleknock CelticColaiste Dhulaigh10:30
Shankill FCLucan UnitedShanganagh Park10:30
Leicester CelticTerenure RangersLoreto Park10:30
Finglas CelticEsker CelticKilshane Road10:30
Knocklyon UtdDundrum FCDelaford Park11:30
12 Sun 5:
Dundrum FCGlasnevin FCMeadowbrook10:30
Phoenix FCLakelands FCScribblestown10:30
Clontarf FCPark CelticSt. Pauls College11:30
Tallaght TownPortrane AthleticAndy Moore Pk Tallaght11:30
Killegland AFCPortmarnock AFCThe Ward13:30
12 Sun 6:
Cabinteely FCDundrum FCKilbogget Park10:30
Castleknock CelticBallyfermot UtdPorterstown Park10:30
Lucan UnitedCambridge BoysHillcrest Estate10:30
Terenure RangersGrange WoodbineBeechfield Park11:30
Clontarf FCKnocklyon UtdSt. Pauls College12:30
Lakelands FCidle12:30
13 Sun 1:
Larkview FCStella MarisWhelan Park11:00Walsh David
Jobstown CelticLeicester CelticJobstown Park11:00Sinclair Ross
Kilnamanagh AFCDrogheda BoysRing Road Tallaght12:30Sinclair Ross
13 Sun 2:
Broadford RoversTerenure RangersBroadford Park11:00
Shankill FCFinglas UtdShanganagh Park11:00
Park CelticEsker CelticSt Laurance's College11:00
Drumcondra FCWayside CelticDominican College11:00Dunne Shane
13 Sun 3:
St John BoscoPark CelticBenmadigan Road11:00
Dundrum FCCastleknock CelticMeadowbrook11:00
Dalkey UtdTerenure RangersHyde Park11:00Freeland Billy
Booth Road CelticKnocklyon UtdCorkagh Park11:00
Ballyfermot UtdStraffan FCThe Lawns11:00
13 Sun 4:
Woodbrook RoversTerenure RangersThe Peoples Park11:00
Tallaght TownWayside CelticCarolan Park11:00
Leicester CelticSt Joseph's BoysLoreto Park11:00
Lakelands FCRathcoole BoysBearna Park11:00
Clontarf FCArdmore RoversSt. Pauls College11:00
14 Sun 1:
Ardmore RoversDalkey UtdBallywaltrim11:00Kelly David
St Kevin's BoysTerenure RangersEllenfield Park11:00Browne Martin
Knocklyon UtdCambridge BoysBallycullen Park11:00
14 Sun 2:
Finglas UtdMeath AthleticKildonan Road11:00Hilliard Lar
Booth Road CelticTerenure RangersCorkagh Park11:00Smith John
Dundrum FCMount MerrionMeadowbrook11:30Elarbi Aemon
Dalkey UtdTerenure RangersHyde Park12:00Freeland Billy
Donnybrook FCPark CelticHerbert Park13:00
16 Sun Premier 1:
Stella MarisLeicester CelticRichmond Road12:30
Mount MerrionHome FarmDeer Park12:30
Larkview FCCrumlin UtdWhelan Park12:30
Collinstown FCSt Joseph's BoysCollinstown Park12:30
Castleknock CelticSt Kevin's BoysPorterstown Park12:30
Cabinteely FCSt MalachysKilbogget Park12:30
16 Sun Premier 2:
Tolka RoversIdle
Stella MarisGreystones UtdRichmond Road12:30
Phoenix FCWayside CelticMartin Savage Park12:30
Finglas UtdPeamount UtdKildonan Road12:30
Malahide UtdShelbourne AcademyWhelan Park18:45Corr Luke
16 Sun Maj:
IdleJobstown Celtic
Mount MerrionGreenhills Boys FCDeer Park12:30
Lourdes CelticSt MalachysSundrive Park12:30
Firhouse Carmel FCCollinstown FCFirhouse CC12:30
Ardmore RoversLucan UnitedBallywaltrim12:30
16 Sun A:
IdleSheriff YC
Cabinteely FCPhoenix FCKilbogget Park12:30
Raheny UtdArdmore RoversN0.16 St Annes Pk12:30
St Kevin's BoysTempleogue UtdEllenfield Park12:30
16 Sun B:
Lucan UnitedIdle
Celbridge TownDundrum FCBallymakealy12:30
Mount MerrionGreystones UtdDeer Park12:30
Rathcoole BoysMountview BoysFrank Cox Park12:30
St John BoscoCastleknock CelticBenmadigan Road12:30
Palmerstown FCBallybrack BoysGlenaulin Park12:30
17 Sun Premier:
Home FarmCherry OrchardMobhi Road11:00
Rathcoole BoysCastleknock CelticFrank Cox Park11:00
17 Sun Maj:
Franfort FcMalahide UtdFairview Park11:00
Arklow TownCabinteely FCBridgewater Centre Park11:00
NASS FCShankill FC11:00
Leicester CelticShelbourne AcademyAUL Complex11:00
17 Sun Maj 1:
Wicklow RoversPalmerstown FCWhite Gates Station Road, Wicklow Town11:00
Greystones UtdAungier CelticWoodlands11:00
Firhouse Carmel FCArdmore RoversFirhouse CC11:00
Celbridge TownSacred Heart11:00
17 Sun Maj 2:
Rathcoole BoysCastleknock CelticFrank Cox Park11:00
18 Sun Maj:
Shankill FCGreystones UtdShanganagh Park12:30
Terenure RangersEsker CelticVEC Terenure12:30
Total : 701